Rüyada Sevgiliyi Aldatmak

Rüyada Sevgiliyi Aldatmak

 
Rüyada sevgiliyi aldatmak görmek rüya tabiri yapan hocalar tarafından pek hayra yorulmaz. Rüya sahibi kişinin kendi içerisindeki muhakemesini, iç çatışmasını, aklının karışık olmasını ve gerçek hayatta bir türlü bazı şeylere karşı konsantre olarak hareket edemediğine delalet eder. Aynı zamanda rüyada sevgilinin aldatılması rüyayı gören kişinin gerçekleşmesi oldukça güç olan hatta hayale yakın olan bazı şeylerin peşinden koştuğu, bunları elde etmeye çalıştığı şeklinde de yorumlanmaktadır.

 
Bu rüyanın bir diğer tabiri ise şu şekildedir :
Rüyada görülen sevgiliyi aldatmak fiili kişinin gerçek hayatında vicdani yönden içinin pek rahat olmadığı şeklinde de vuku bulur. Bu kişi yakın geçmiş zamanda yapmış olduğu bir takım şeylerin yanlış olduğunun farkında varmış ve bu yapmış olduğu yanlışlardan ötürü de suçluluk psikolojisine bürünmüş ve vicdanının sızlamasına engel olamamış şeklinde de yorumlanmaktadır.

 
 

Rüyada Sevgiliyi Aldatmak gören kişinin Gerçek Hayatında Yapması Gerekenler

 
Rüyasında sevgilisini aldattığını gören kişilerin hayatlarının düzene girmesi ve Allah’ın iyiliğini üzerine almak için yapması gereken bir takım şeyler bulunmaktadır. Bunlardan bazıları şu şekildedir ;

 
1 -Eğer rüya sahibinin hayatında bir kişi var ise ve bu kişi ile izdivaçta ya da evli ise sevdiği kişiye karşı saygısını tekrar kazanmalı ve gözünü ondan başkasına ayırmamalıdır. Eğer rüya sahibi sevdiği kişinin gönlünü alır ve tekrar o kişiyi hayatının odak noktası yapar ise Allah onların yolunu açık eder ve onlar için en hayırlısını nasip buyurur.

 
2- Rüya sahibi kişi olmayacak hayallerin peşinden koşmayı bırakmalıdır. Gerçekçi olmalı ve sadece başarmaya yakın olduğu şeylere odaklanarak bunların gerçekleşmesini dilemeli, emeğini ve çabasını gerçekliğe daha yakın olan bu şeyler için sarf etmelidir. Aynı zamanda unutmamalıdır ki ” aza kanaat etmeyen çoğu bulamaz “. Her şeyin bir sırası ve bir zamanı vardır. Bir anda en yukarıdakine ulaşmaya çalışmak hüsran ile sonuçlansa da aşama aşama yukarıya çıkmak size her zaman kazandırır.

 
3- Rüyayı gören kişi mücadelesinden vazgeçmemeli ve Allah’ın ona bahşettiği ahlak ve imanı ile helalin peşinden koşarak çevresini ve ailesinin itibarını kazanmalı ve insanların sevdiği, saygı duyduğu bir kişi olmaya özen göstermelidir.

 
 
Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz
rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 
 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments