Rüyada Akşam Görmek

Rüyada Akşam Görmek

 
Rüyada akşam görmek rüya alimlerince pek hayra yorulmaz. Rüya sahibi kişinin duygusallığını yansıtan bir rüyadır. Her kim rüyasında akşam vaktini sade bir şekilde görmüş ise o kişi duygusal bir boşluktadır ve fazlası ile alıngandır. Çevresi ve arkadaşları tarafından anlaşılmaz, hatta ailesi bile rüya sahibini anlamakta güçlük çeker. Yapılan her iş rüya sahibinin aksine yapılıyormuş zaman sanki kendisinin aleyhine işliyormuş gibi hisseder. Sorun ve sıkıntılarını aşamaz ve kendi kendisine kendisini bitirir. Rüyada görülen akşam hüznü, kederi yansıtır. Kişi çaresiz hisseder ve ne yapacağını bilemez. Bir çıkış yolu bulamaz. Her kim bu rüyadan sonra bu şekilde kederli ve üzüntülü bir ruh haline bürünmüş ve çıkamıyorsa yardıma ihtiyacı var demektir. Bu durumlarda yapılması gereken şey bir büyüğe danışmak ve ondan yardım talep etmektir. Eğer kişinin çevresinde danışabileceği kudrette bir büyük veya güvendiği bir aile yakını yok ise kişi profesyonel olarak yardım almalıdır ve bundan gocunmamalı dır.

 

Rüyada Akşam Ezanı Duymak

 
Rüyada akşam ezanı duymak rüya alimlerince oldukça hayra yorumlanır ve güzel rüya olarak bilinir. Her kim rüyasında akşam ezanı duymuş ise o kişi tez zamanda sorun ve sıkıntılarından kurtulacağı, omuzundaki yükü atacağı, madden ve ruhen arınıp rahatlayacağı anlamı taşır. Rüyada duyulan akşam ezanı kişinin bayağı bir zamandır boğuştu sorunlarını aşması ve huzura kavuşmasını delalet eder. Akşam ezanı oldukça hayırlıdır. Eğer kişi sorun ve sıkıntılarına karşı isyan etmeyip dik durmuş ve imanından bir şey kaybetmemiş ise Allah onu ödüllendiriyor olabilir.

 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuzrüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments