Rüyada Anakonda Görmek

Rüyada anakonda görmek, sanıldığı kadar kötü bir rüya değildir. Rüyaların korkunç olması, ürkütücü olması rüyanın tabirinin kötü olduğu anlamı taşımamaktadır. Görülen rüya kötü ise tabiri de beterdir gibi bir toplum algısı maalesef ki yanlıştır ve bu algı kırılmalıdır. 
Rüyada görülen anakonda başarıyı temsil etmektedir, kişinin standart hayatına gelecek hareketlilik ile beraber hayat standartlarını bir üst kademeye çıkartabilme fırsatını yakalayacak olmasına da işaret etmektedir. Atılacak bir adımın başarı ile sonuçlanması ve bu başarının ardından kişiyi hem mental hem maddi anlamda rahatlatacak bir takım unsurların yakın bir gelecekte yaşanması muhtemeldir. 

 

Rüyada Anakonda Yılanı Görmek

Rüyada anakonda yılanı görmek de yukarıdaki rüya ile aynı mealleri taşımaktadır, doğacak bir fırsat ile rutin ve standart hayata renk gelmesi ve mertebe, kıdem atlama saygınlık elde etmek gibi konuların gerçekleşebileceğini rüya sahibine müjdelemektedir. Rüya sahibi kimse görmüş olduğu bu rüyadan sonra önüne çıkabilecek fırsatları iyi değerlendirirse hayatını bir üst mertebeye taşıyabilir. 

 

Rüyada Anakonda Isırması

Rüyada anakonda ısırması, yukarıdaki ilk iki rüyadan farklı olarak ele alınmaktadır. Rüyada görülen anakonda hayra delalet ettiği gibi, bu anaokundanın ısırması ne yazık ki pek hayra alamet bir rüya olarak görülmemektedir.  
Rüyanın meali :  Beklenmedik bir anda darbe alabileceğinize işaret etmektedir, rüya sahibini uyaran cinste bir rüya olmak ile beraber, boş bir zamanda alınabilecek bir darbenin her şeyi alt üst edeceğini ve kişiyi üzüntüye gark edebileceğini gösterir. Rutin giden hayat bir anda tepe taklak olabilir ve toparlanması epey uzun zamanları alabilir anlamı taşımaktadır. 

 

 

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments