Rüyada Anahtar Kaybetmek

Rüyada Anahtar Kaybetmek

 
Rüyada anahtar kaybetmek görülmesi rüyalar alemi dünyasında iyi bir rüya olarak görülmez. Çoğu rüya alimi hoca bu rüya için hayra yorulmaz demektedir. Görülmüş olan bu rüya, rüya sahibi kişinin ilerideki yaşantısında yol ayrımına düşeceğini ve kafasının bir hayli karışacağının alametini verir.
Rüyada anahtar görmek veya rüyada anahtar bulmak ne kadar rüyaları kısmete, nasibe ve yeni hayallere, yeni umutlara ya da yeni keşifler yapmaya delalet etse de rüyada kayıp edilen anahtar kötü rüya olarak bilinir ve kişinin ileride umudunu kayıp edecek bir duruma düşebileceğini gösterir.
 
Rüyada bulmuş olduğunuz anahtarı kaybetmek sizin bir yola çıkıp o yolu bitiremeyecek olmanıza yorulur. Bu yol bir amaç olabilir, amaç ettiğiniz bir işe kalkışıp bu işi yarıda bırakmak ya da vazgeçmek durumunda kalabileceğinizi gösterir.
 
Rüyada anahtar kaybetmek rüyasının bir diğer meali ise : Rüya sahibi kişinin gelecek ile ilgili beklentileri olduğunu ama bu beklentileri ve hayalleri için pek bir şey yapmadığını, bir şeyler yapmak için takatinin olmadığı gösterir. Bu kişi ara ara kendisine küsüyor ve hayatı sorguluyor olabilir.
Ancak görülmüş olan bu rüya, rüya sahibi kişiye eğer gayret gösterip çaba sarf eder ise ileride çok hayırlı işlere imza atacağını, oldukça fazla yol kat edeceğini ve hayatını düzene koyup mutluluğa ve huzura yaklaşabileceğini de tabir etmektedir.
 
Kısacası rüyada anahtar kaybetmek görmüş kişi umutsuzluklarından, hüznünden ve boş vermişlik halinden kurtularak kendisine çeki düzen vermeli ve hayallerinin peşinden koşmalıdır. Böylesi o kişi için en hayırlısı olacaktır. Hayata karşı tutunmayı bilmeli, sürekli kendisine yeni hayaller, yeni amaçlar yaratmalı ve asla pes etmemelidir.
 
Allah çalışan, üreten ve çaba gösteren kullarının yanında olur, onları kollar.
 
Bu metinde rüyada anahtar kaybetmek rüyasının tabiri yapıldı. Tefsirini öğrenmek istediğiniz diğer rüyalar ile ilgili sitemizi tekrar ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda Ana Sayfamızdan ” Rüyanı Gönder ” butonu ile rüyalarınızı bize iletebilir ve rüya alimi hocalarımıza yorumlatma fırsatı elde edebilirsiniz.
 
Görmüş olduğunuz rüyanızın hayır olması dileği ile..

 
 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments