Rüyada Anahtarla Kapı Açmak

Rüyada Anahtarla Kapı Açmak

 
Rüyada Anahtarla Kapı Açmak görülmesi rüya alimlerince karışık bir rüya olarak bilinip hayra yorulur. Görülmüş olan bu rüyanın içindeki ayrıntılar da rüyanın doğru ve net bir şekilde tabirinin yapılabilmesi ve neye meal ettiğinin anlaşılabilmesi için oldukça önemlidir.
Rüyada anahtar ile kapı açmak hayra yorulduğu gibi rüyada anahtar ile kapı kapatmak da şerre yorulur. Bu rüya genel hatları itibarı ile yeni nasip, yeni kısmet rüyası olarak bilinmektedir.
 
Rüyanın meali : Görülmüş olan bu rüyanın meali bir şeyleri başarıp seviye atlamaya, kıdem atlamaya, mertebe ve mevki sahibi olmaya ya da hayat kalitesinde yaşanabilecek yükselmeye yorulur. Rüyada anahtarla kapı açmak görmüş rüya sahiplerinin yakın bir zamanda, hayatlarında bazı konularda yükselişe geçmeleri ve varsa rakiplerini saf dışı bırakmaları olasıdır. Bu rüyayı gören kişi ya da kişiler çevresindeki insanların kıskanç bakışları arasında bir yükseliş gerçekleştirebilirler ve toplum tarafından imrenilecek birey olabilirler.
 
Rüyanın İkinci Meali : Görülmüş olan bu rüya ; yeni umutlar, yeni heyecanlar yeni maceralar ve yeni bir hayata yorulur. Rüyada anahtarla kapı açılması, açılan kapının arkasında parlak ve aydınlık bir gelecek olduğunun alametidir. Bu rüya sahipleri kısa bir zaman dilimi içerisinde aydınlık ve ışıl ışıl bir yola girerek bu yolda çeşitli maceralar, heyecanlar ve hareketler yaşayacaklardır. Rüyada anahtarla kapı açmak rüyası, rüya sahibi kişinin hayatının yakın bir zamanda oldukça hareketli geçeceğini bizlere tasvir eder.
 
Görülmüş olan bu rüyanın sabahında eğer rüya sahibi kişinin vücudu nemli ve terli ise o terden kurtulması sünnet olarak kabul edilir ve görülmüş olan bu rüyanın hayra yorulmasını sağlar.
 
 

Rüyada Anahtar Vermek

Rüyada anahtar vermek görülmesi, rüya sahibi kişinin gönlünün zengin, elinin açık ve yardım sever bir kimse olduğunun göstergesidir. Bu rüya sahipleri yüreklerinde merhamet taşırlar ve yardıma muhtaç, gariban bir insan gördüklerinde içleri burkulur, onlara el uzatmak isterler. Aynı zamanda geçmiş yaşantılarında bir çok insana da yardım etmişlikleri vardır. Rüyada anahtar vermek görmüş bir kimse Allah tarafından ödüllendirilecek demektir. Bu rüya sahibi yakın zamanda yaratanın rızkından faydalanacak ve güzel, aydınlık günler yaşayacaktır. Görülen bu rüya, rüya sahibi kişiye kendisini hatırlatmak ve hak yolundan ayrılmamasını söylemek amacı ile görülmüş olabilir. Aynı zamanda rızkının yakın olduğunu bildirmek için de görülmüş olma olasılığı yüksektir.

 
 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

5 Yorum - "Rüyada Anahtarla Kapı Açmak"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
Fatma
Ziyaretçi

Rüyamda anahtarı ne kadar zorlarsam zorlayayım kapıyı bir türlü açamadım, bir anda anahtar elimden düştü onu almak için eğildiğimde kapı kendiliğinden açılmıştı. Evimin içinde 3-4 tane köpek bana hırlıyordu.
Sizce bunun meali nedir

Enis Dilek
Yönetici

deneme

Semiha
Ziyaretçi

Rüyamda anahtarı kilide soktuğumda anahtar kırıldı ve kilidin içinde kaldı

Ali
Ziyaretçi

Uyandığınızda terlemiş miydiniz.

wpDiscuz

Comments

comments