Rüyada Anahtar Almak

Rüyada Anahtar Almak

 
Rüyada anahtar almak, rüyayı gören kişinin hayatındaki sıkıntılardan, dertlerden eline geçen bir fırsat ile kurtulacağına, yaşadıklarından ders alıp aynı hataları tekrar etmeyeceğine, delalettir. Ayrıca rüyayı gören kişi sıkıntılarından arındıktan sonra eline geçen bu fırsat ile çok güzel işler yapmaya başlayacak, çok para kazanarak çok fazla insana yardımda bulunarak ferahlayacak ve sevap işleyecektir. Kişi anahtar alarak, sorunlarının çözümüne ulaşmış bu vakitten sonra da huzuru ve mutluluğu için çabalayacak, bolluk, bereket ve huzur içinde yaşayacaktır.

Rüyayı gören kişinin aynı zamanda iş veya aile hayatında yaşadığı sıkıntılardan da kurtulacağına, bu sayede yeni adımlar atarak hayırlı işler yapacağına, ve iş hayatında iyi makamlara geleceğine işarettir. Kişinin mutluluğunu ve huzurunu bozacak maddi manevi hiç bir engeli kalmayacağına da rivayettir.

Rüyasında bir yakınından anahtar aldığını gören kişinin, sorunlarını çözmek için ailesinden veya yakın çevresinden küçük bir maddi destek alacağına, bu maddi destek ile küçük girişimlerde bulunacağına, işlerinin yolunda gidip başarılı olacağına ve maddiyatının güçlenip hayırlı işler yapmak için adımlar atacağına işaret eder. Kişi artık iç huzurunu korumak için Allah yolunda hayırlı işler yapmak isteyecektir.

Kişi rüyasında tanımadığı birinden anahtar alıyor ise, rüyayı gören kişi eğitim hayatında veya iş hayatında uzaktan çabalarını görüp onun başarılı olacağına inanmış bir kişi sayesinde yeni fırsatlar ile karşılaşacaktır. Bu tanımadığı kişinin zaman içinde ailesi kadar yakın olacağına ve onun sayesinde çok güzel işler yapacağına rivayet edilir.

Rüyasında ölmüş bir kişinden anahtar aldığını görmek ise mirasa rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin maddi sıkıntılar içinde bulunduğuna, hiç beklemediği bir anda bir akrabasından kalan mirası alacağına, böylece maddi sıkıntılarından kurtulacağına, hem maddi hem manevi anlamda ferahlayarak bolluk ve bereket içinde yaşayacağına delalettir. Kişi eline geçen bu fırsatı iyi değerlendirir ise hayatının geri kalanında maddi sıkıntı çekmeyecektir.

Kişi rüyasında birine anahtar veriyor ise anahtar almak rivayetlerinin tam tersine maddi olarak zayıflayacak, iş hayatında başarısız olacak ve büyük kayıplar verecektir. Kişi bunun önlemini almaz ise bu durumun aile içinde de sıkıntılar yaratmaya başlayacağına delalettir.

 
 
Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz
rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 
 

Rüyanızın Yorumu

Kardelen Cetinkaya

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments