Rüyada Ampul Görmek

Rüyada Ampul Görmek

 
Rüyada ampul görmek, ampulün fiziki durumuna göre farklı yorumlanabilmektedir. Genel olarak rüyada ampul görmek, kişinin geleceğinin aydınlık olacağına, şanlı huzurlu bereketli günler geçireceğine ve hayırlı işler yapacağına delalettir. Ampul yanmaya, ışık saçmaya devam ettikçe kişinin de mutluluğu kat be kat artacak, her geçen gün huzur bulacaktır.

Rüyasında sönmüş bir ampul gören kişi için gelecek günlerinin pek hayırlı olacağı söylenemez. Genel olarak sağlıkla ilişkilendirilir. Rüyayı gören kişi, yakın zamanda ya kendi sağlığı ile alakalı ya da yakın çevresinden çok sevip değer verdiği biri için kötü haberler duyacaktır. Ampulün bir anda söndüğünü görüyor ise, kişinin hiç beklemediği bir anda kara bir haber alacağına ve bu haberle birlikte hayatının büyük bir karanlığa gömüleceği rivayet edilir.

Rüyasında yanan bir ampul gören kişinin hayattaki bahtının açık olacağına rivayet edilir. Kişi ampulün saçtığı ışıkla, bu ışıkla aydınlanan etrafındaki tüm sevdiği insanlarla mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacaktır. Bu kişinin hayatının her alanında şansının açık olacağına ; sevdiği insan ile evlenip çok mutlu olacağına, iş hayatında her daim başarılı olup yüksek makamlara terfi edeceğine, sağlıkla ilgili herhangi bir sorununun olmayacağına, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına delalettir.

Kişi rüyasında ampul satın aldığını veya bir kişiden ampul aldığını görüyor ise kısmetinin açılacağına delalettir. Kişi yakın zamana hayırlı bir kısmet ile karşılaşıp, hayalinin kurduğu mutlu yuvasına kavuşacaktır.

Rüyada ampulün kırıldığını görmek, rüyayı gören kişinin bir yakınının hastalanacağına veya hasta bir yakını varsa o kişinin vefatının yaklaşmakta olduğuna rivayettir. Bu nedenle ampulün kırıldığını görmek hayırlara yorulmaz.

Rüyada ampulün yanıp söndüğünü görmek ise, kişinin içinde bulunduğu kararsızlıklara ve ikilemlere işarettir. Kişi ampul yanıp sönmeye devam ettikçe bu ikilemlerden asla kurtulamayacak, içinde bulunduğu durumdan kurtulmak için bir tercih veya seçin yapamayacaktır. Bu durum da kişinin iç huzurunun kaçmasına, mutluluğunun bozulmasına, hayatına kararlı bir şekilde devam edememesine rivayet eder.

Eğer kişi bir ampulü yakmaya çalışıp bunda başarısız oluyor ise, kişinin elde etmek istediği şeyi alamayacağına, varsa hayalinin gerçekleşmeyeceğine, bir durumda başarısız olacağına işaret eder.

 
 
Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz
rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 
 

Rüyanızın Yorumu

Kardelen Cetinkaya

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments