Rüyada Ametist Görmek

Rüyada Ametist Görmek

 
Rüyada ametist görmek, rüyayı gören kişinin ferahlayacağına, önüne çok güzel fırsatlar çıkacağına, geleceğinin çok parlak ve başarılı olacağına delalettir. Kişi, bütün sıkıntılarından, dertlerinden yakın zamanda kurtulacaktır. Ayrıca kişinin şansının açılacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine, bekletilerinin karşılanacağına delalettir. Rüyayı gören kişi zengin olmasa bile, elindekiler ile yetinmeyi bilecek ve böylece daha mutlu ve daha huzurlu olacaktır.

Kişi rüyasında ametist taşı topluyor ise, etrafındaki güzel insanların artacağına, hep iyilik göreceğine, önüne çok büyük fırsatlar çıkacağına, bolluk ve bereket içinde sağlıklı ve mutlu bir hayat yaşayacağına, hayatındaki bütün eksikleri kapatacağına delalettir.

Rüyasında ametist yüzük taktığını gören kişi, hayırlı kısmetler ile karşılaşacak, iş hayatındaki sıkıntıları yok olacak, başarıları artacak, hem itibarı hem de refah seviyesi yükselecektir. Ancak kişi ametist yüzüğü kaybettiğini görüyor ise, bu kişinin gönül işlerindeki sıkıntılarına delalettir. Yüzüğün kaybolması bozulan birliktelikler yıkılan evlilikler gibi sıkıntıları işaret eder. Kişi kaybettiği yüzüğünü buluyor ise, sıkıntılarının da biteceği şeklinde yorumlanır.

Eğer kişi rüyasında birine ametist taşından yapılmış bir hediye veriyor ise, o kişiye çok değer verdiğini, sevgisini göstermek için elinden geleni yaptığını işaret eder. Kişi bir başkasından ametist bir hediye alıyor ise yine kişinin karşı taraftan çok fazla değer görüp sevildiğine delalet edilir.

Rüyasında ametist taşı aldığını gören kişinin, hayattan istediği her şeyi elde ettiğine, başarılar kazandığına, çabalamaya devam ettikçe daha fazlasını hak edeceğine inandığına rivayettir.

Kişi rüyasında ametist kolye görüyor ise, bu sağlığına işaret eder. Kişinin sağlıkla ilgili problemleri var ise bunların yakın zamanda son bulacağına, sağlıklı bir hayat süreceğine, beklentilerinin gerçekleşeceğine, ideallerine ulaşacağına, her daim mutlu ve huzurlu olacağına işarettir.

Rüyada ametist görmek genel olarak hayırlı olarak yorumlanır. Kişinin maddi olarak çok fazla bir beklentisi yoktur ancak zamanla bıkmadan usanmadan çalışıp, ideallerinin peşinde koştuğu için, hayallerinden vazgeçmediği için hem aradığı huzur ve mutluluğu bulacak hem de maddi olarak çok daha fazla güçlenip sağlıklı, bolluk ve bereket dolu bir hayat sürdürecektir.

 
 
Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz
rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 
 

 

Rüyanızın Yorumu

Kardelen Cetinkaya

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments