Rüyada Ameliyathane Görmek

 

Rüyada Ameliyathane Görmek

 
Rüyada ameliyathane görmek, sanıldığının aksine güzel bir rüyadır. Bir takım rüyalar gerçek hayatta yaşanacak olsa oldukça korkunç ve insanı huzursuz edecek olsa da, bunlar rüya alemi dünyası için gerçek hayattakinden çok daha farklı tabirler görmektedir. Rüyada görülen ameliyathane için bir çok rüya alimi hoca " pek hayırlı, pek iyi rüya " demekte ve bu rüyanın iyiye delalet olduğunu söylemektedir. Görülen bu rüyanın birden fazla meali bulunmaktadır.
 
1 – Rüya Meali : Rüyada Ameliyathane görmek, dezenfekte bir ortamı işaret eder. Rüya sahibinin çevresinde temizlik ve titizlik konusunda çok hassas bir kimsenin varlığına işaret edebilir. Bu kişi hiçbir şekilde kir, tüy, pas, mikrop görmeye alışkın olmayıp çok temiz çok titiz bir kimsedir. Rüya sahibi kişinin yaşam alanlarına da müdahalede bulunup bu alanları sürekli temizleyecek ve bu sayede şeytanı kendisinden ve etrafından uzak tutmayı başaracaktır şeklinde delalet olur.
 
2- Rüya Meali : Rüyada Ameliyathane görmek , rüya sahibi kişinin etraftan sakladığı bilgiler olduğuna delalet eder. Sadece rüya sahibi kişinin ve belki de etraftan az kişinin bildiği bu bilgiler, maddi yönden değerli olabilecektir şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahibi kişinin bu bilgileri şans eseri öğrenmiş olma olasılığı çok yüksektir. Öğrenmiş olduğu bu bilgileri gizli tutuyor ve ortaya çıkarma zamanı hakkında planlar yapıyor olabilir. Görülmüş olan bu rüya ise, rüya sahibi kişinin dikkatli olması halinde başına bir iş gelmeyeceğini ancak emin olmadan, yanlış adımlar atar ise rüya sahibi kişinin başının derde gireceğini tasvir etmek için görülmüş olabilir.
 
3- Rüya Meali : Rüyada Ameliyathane görmek, rüya sahibi kişinin sağlığının yerinde olduğu ve uzun bir süre de sağlığına bir şey olmayacağı şeklinde delalet görür. Eğer rüya sahibi kişi gelecekte hasta düşer ise kısa sürede şifa bulacağını ve ayağa kalkacağını delalet eder. Rüyanın sahibi kişinin uzun soluklu bir ömrü olacağına ve bu ömürde sağlık ve sıhhat ile yaşayacağına da delalet etmektedir.
 
 

Rüyada Ameliyathanede Olduğunu Görmek

Rüyada ameliyathane görmek ve rüyada ameliyathanede olduğunu görmek rüyası arasında herhangi bir fark bulunmamaktadır. Her ikisi de yukarıdaki 3 meale karşılık gelmektedir. Bu rüyayı görmüş insanlara naçizane bir tavsiye vermek gerekir ise : Eğer bu rüyayı gören kişiler görmüş oldukları rüyadan sonra sabah ter içinde uyanmışlar ise bu terden kurtulmaları gerekmektedir. Vücudundan bu teri atabilen kimseler görülen rüyalarını hayra yormakta iyi bir adım atmış olacaklardır.
 
Rüyada ameliyathane görmek rüyasının meali sunulmuştur. Bir başka rüyanızda görüşmek dileği ile

 
 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan "Rüya Gönder" butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments