Rüyada Ameliyat Olduğunu Görmek

Rüyada Ameliyat Olduğunu Görmek

 
Rüyada Ameliyat Olduğunu görmek rüyası rüyalar aleminde saygın yerleri olan ve rüyaların net ve anlaşılır bir şekilde tefsir edilmesini sağlayan rüya alimi hocalarımız tarafınca görülmüş olan bu rüya “şifa rüyası” olarak bilinip hayra alamet eder. Gündelik hayatta ameliyat olmak her ne kadar kötü ve hiç kimsenin istemeyeceği türden bir durum olsa dahi rüyalar alemi dünyasında bu durumun anlamı çok daha farklı mealler içermektedir. Görülmüş olan bu rüyanın ne anlama geldiğinden bahis etmeden önce belirtmek gerekir ki rüyaların içinde görülen ayrıntılar rüyanın yorumunun anlaşılabilir ve net şekilde yapılması için önemli bir husustur.
 
Rüyanın Meali : Görülen bu rüya şifa özelliği taşımakta olup rüyayı gören kişinin hastalanması durumunda şifa bulacak olmasına, yaşayacağı hastalıktan korkup çekinmemesi gerektiğine ve ilerideki hayatında uzun ve sıhhatli bir ömür sahibi olabilecek olmasına delalet eder. Bununla beraber aşağıda okuyacağınız üzre bu rüyanın ikinci bir meali daha bulunmaktadır.
Rüyada ameliyat olduğunu görmek rüyası yukarıda da okumuş olduğunuz gibi korkulacak bir rüya değildir ve sanılanın aksine iyiye yorulur.
 
2- Rüyanın Meali : Görülen bu rüya kişinin zora ve sıkıntıya düşeceği bir anın geleceğine işaret eder. Rüyayı gören kişi ilerideki yaşantısında kötü ve zor bir durumda kalmış olacak ve çözüm bulmakta epey zorlanacak demektir. O zaman geldiğinde rüya sahibi kişi ne yapacağını bilmez bir halde olup zaman ilerledikçe daha da dibe batacaktır. Lakin görülmüş olan bu rüya, rüyanın sahibi olan kişinin en yardıma muhtaç anında onun yardımına koşacak birinin varlığına işaret eder. O kişi rüya sahibi kişiyi düşmüş olduğu sıkıntılı durumdan bir çırpıda kurtaracak ve onun çaresizliğine çare, derdine derman olacaktır şeklinde rivayet edilir. Görülen bu rüya, rüyanın sahibi olan kişinin en zor ve en olmadık zamanlarında onun yardımına koşacak birinin varlığını müjdelemektedir. Bu kişi rüyanın sahibi olan kişinin yakın çevresinde yer alan bir kişi olabilir. Rüya sahibi kişi yaşanan olaydan sonra kendisine bu derece yardımcı olan bu insana karşı minnet duygusu besleyecektir.
 
Rüyada Ameliyat olduğunu görmek rüyası görüldükten sonra sabah kalkıldığında kişinin vücudunda ter veya nem hakim ise kişi kendisini duşun altına sokup bu terli ve nemli bölgeleri temizlemelidir. Yapacağı bu davranış onun rüyasını hayra yormasında yardımcı olacaktır.

 

Rüyada Ameliyat Olduğunu Hissetmek

Rüyada Ameliyat olduğunu hissetmek rüyası da rüyada ameliyat olduğunu görmek gibi hayra yorumlanan bir rüyadır. Eğer rüya sahibi kişi rüyasında ameliyat olduğunu görmüyor ama bir şekilde hissetmeyi başarıyor ise bu rüya sahibi kişinin arkasından iş çevrildiği manası taşır. Rüya sahibi kişinin pek yakınında bir kimsenin onun arkasından bazı işler çevirdiğine ve rüya sahibi kişinin çevrilen bu işlerden habersiz olduğuna delalet eder. Eğer rüya sahibi kişi rüyasında ameliyat olduğunu hissederken acı çekiyor ise arkasından iş çeviren kişinin bulunacağı bir kaç eylem sonrasında rüya sahibi kişiye zor zamanlar yaşatacağına ve bir takım sıkıntılar ortaya çıkartacağına yorulur.

 

Rüyada Ameliyat Olduğunu Gizlemek

Rüyada ameliyat olduğunu gizlemek rüyası alim kişilere göre hayırlı ve pek bir rüyadır. Her kim rüyasında ameliyat olmuş ve bu olayı ailesinden ve yakınlarından saklıyor ise o kişi yakın zamanda uzaklardan gelecek bir miras haberi alabilir ya da ummadığı bir anda ummadığı bir yerden toplu para alabilir. Genel olarak rüyada ameliyat olduğunu gizlemek, umulmadık zamanda gerçekleşecek olumlu bir iş demektir. Bu iş rüya sahibini oldukça sevindirecek ve onu mutlu edecek bir iştir.

 
 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments