Rüyada Ameliyat Görmek

Rüyada Ameliyat Görmek

 
Rüyada ameliyat görmek, kişinin karşısına çıkacak büyük bir fırsata veya bir büyüğünden göreceği hayırlı bir yardıma delalettir.Rüyayı gören kişi eğer bir hasta ise, kişi beklemediği bir anda şifa bulacak, tüm dertlerinden kurtulacak, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine işaret eder.

Kişi ameliyathanede olduğunu görüyor ise bu rüyayı gören kişinin uzun süre hasta olmayacağına, hastaneye gitmek zorunda kalmayacağına, sağlığından ötürü herhangi bir sorunu olmayacağına işaret eder.Rüyayı gören kişi ameliyathaneyi dışarıdan görüyor ise rüya sahibinin iyi bir sırdaş olduğuna, bu yüzden herkes tarafından sevilen, güvenilir ve saygı duyulan biri olduğuna rivayettir.

Rüyasında ameliyat olduğunu gören kişinin hayatının planladığı gibi gideceğine, önüne her zaman güzel fırsatlar çıkacağına, sevdikleri ile beraber huzurlu, sıhhatli, bereketli bir yaşam süreceğine işaret eder. Ayrıca mutluluk verici, hayırlı haberler alacağına, tehlikelerden uzak olacağına, sorunsuz bir şekilde hayatına devam edeceğine delalettir.

Rüyasında ameliyat edildiğini gören kişi, hayırlı bir kısmetle karşılaşacak demektir.Kişi kısmetinin peşini bırakmayıp mücadele edecek, bir zaman sonra onun gözlünü kazanacak, mutlu bir beraberliğe adım atacak şeklinde yorumlanır.

Kişi rüyasında ameliyat ettiğini görüyor ise, bu kişinin aşk ya da evlilik hayatında şanslı olacağının aradığını bulacağının işaretidir. Kişi bekar ise karşısına hayırlı kısmetler çıkacak ve çok mutlu olacak, kişi evli ise eşi tarafından çok sevilecek ve el üstünde tutulacak demektir.

Rüyada ameliyat izi görmek, kişinin eskiden kalan çok derin hatıralarının olduğunu, bu hatıraların artık eskisi kadar acıtmadığını, fakat izi her gördüğünde yaşadıklarını hatırlayıp hüzünlendiğini, bunların hayatında kalan güzelliklerden biri olduğunu düşüneceğinin işaretidir.

Rüyasında kalp ameliyatı olduğunu gören kişi, işlediği günahlardan arınıp Allah yoluna dönmeye, tövbe etmeye ve eski kötü alışkanlıklarından vazgeçmeye başladığının, kalbindeki kötülükleri söküp atmak istediğinin işaretidir. Kişi eğer beyin ameliyatı olur ise, kişinin aklını kurcalayan büyük bir sorunun olduğunun, bu sorunun ona acı çektirdiğinin ve artık bir çözüm yolu bulup acısına son vermesi gerektiğinin işaretidir. Eğer kişi burun ameliyatı oluyor ise, sosyal çevresi tarafından sevilen ve sayılan biri olduğunun, iş hayatında başarılı olduğunun, büyük bir kazanç sağlayıp hayat standardını yükselttiğini, bolluk ve bereket içinde yaşayacağını rivayet eder.

 
 
Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz
rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 
 

Rüyanızın Yorumu

Kardelen Cetinkaya

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments