Rüyada Ambar Görmek

Rüyada Ambar Görmek

 
Rüyada ambar görmek kişinin yeni fırsatlara, yeni kısmetlere ve yeni iş imkanlarına sahip olacağın rivayet edilir. Rüyada içi dolu bir ambar görmek ise kişinin sahip olduğu tüm iyi ve kötü özelliklerin gün yüzüne çıkacağına, gizli yanlarının teşhir edileceği manasına gelir.

Rüyada kapağı tamamen açık bir ambar görmek, kişinin huzura ve feraha kavuşacağına bütün sıkıntılarının yok olacağına delalet eder.Kişinin hayatındaki sıkıntıların yerine iyilik ve güzelliklerin geçeceğine, kişinin şansının açılacağına işarettir. Eğer bu ambar dolu ise, kişiyi bereketli günlerin beklediğini, rızkının artacağını ve yeni fırsatlarla karşılaşacağını işaret eder. Ancak ambar tamamıyla boş ise kişiyi zor günler beklemektedir.Bugüne kadar hiç kötü gün yaşayacağını düşünmeyen kişi, biranda çok büyük bir dar boğaza düşeceğine işaret eder. Hem iş hem sosyal hayatında birçok sorun ile karşı karşıya kalacağına, maddi olarak sıkıntılı günler yaşayacağına, bu yüzden tüm malını ve mülkünü satmak zoruna kalacağına rivayet eder.

Bir başka rivayete göre ise, kişi rüyasında gördüğü bu ambardan buğday çıkarıyor ise iş hayatında sevineceği haberler alacağına işarettir. Kişi işi ile ilgili yeni fırsatlarla karşılaşacak, yeni insanlar tanıyacak ve bulunduğu mevkiden daha üst mevkiye atlama fırsatını elde edecektir.

Ambar genel manada bolluk ve bereketi işaret eder. Kişinin geleceğini düşünerek elde ettiği kazançlardan birikim yapmasına, geleceğini garanti altına almak istemesine, birikiminin giderek artacağına ve birikimini menkul ve gayrimenkul satın alarak değerlendireceğine işarettir.

Rüyasında ambar gören kişi genç ise, beklemediği anda alacağı bir haber ile veya kendisine kalacak bir miras ile bütün hayallerini gerçekleştirme fırsatı bulacağına, tüm dünyayı gezmek için bir yolculuğa çıkacağına, bolluk ve bereket içinde hayatını devam ettireceğine delalettir.

Rüyada ambar görmek bazen de şu şekilde yorumlanabilir ; kişi birikim yapmaya devam eder, fakat bir süre sonra çevresi tarafından yanlış anlaşılıp cimri, mal mülk düşkünü, gösteriş meraklısı biri olarak tanınmaya başlar.

Rüyasında ambar gören kişinin psikolojik olarak yalnız hissettiğine, yaşadığı tüm iyi ve kötü olayları içinde biriktirdiğine, bunları dışarı çıkarmak yerine sürekli içine attığına, sorunlarını konuşarak çözemediği için çevresi tarafından dışlanıp yalnız kaldığına işarettir.

 
 
Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz
rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 
 

Rüyanızın Yorumu

Kardelen Cetinkaya

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments