Rüyada Alyans Takmak

Rüyada Alyans Takmak

 
Rüyada alyans takmak görülmesi rüyaların doğru ve net bir şekilde yorumlanmasını sağlayan rüya alimi hocalarımız tarafından ” kısmetli rüya ” olarak bilinip hayıra delalet eder. Bu rüyanın tam olarak tefsiri için görülmüş olan rüyadaki ayrıntılar da önemli bir yere sahiptir. Aynı zamanda rüya sahibinin medeni durumu da rüyanın mealinin yapılmasında önemli bir faktördür.
Rüyada görülen alyans kısmete, birlikteliğe ve dest-i izdivaca yorulur. Kişinin gönül yolunda önemli adımlar atacağı ve bu adımlardan duyacağı memnuniyeti simgeler.
 
Rüyanın Meali : Görülmüş olan bu rüyada, yukarıda da bahis edildiği üzre rüya sahibi kişinin medeni durumu önemli bir noktadır.
 
Eğer rüyayı gören kişi bekar ve ilişki sahibi olmayan kimse ise : Görülen bu rüya onun yakın gelecekte kendisine uygun, aile terbiyesi almış, temiz ve güzel ahlaklı bir karşı eş ile gönül yolunda bir ilişkiye başlayıp dest- i izdivaç da bulunacağının rivayeti olarak bilinir. Eğer her iki taraf da sağ duyulu davranır ise bu izdivaç muradına ererek evlilik yoluna doğru gidebilir. Bu yol her iki cins için de hayırlı bir yol olacaktır ve kişiler mutluluğu, huzuru tadacaktır.
 
Eğer rüyayı gören kişi bekar ve ilişki sahibi bir kimse ise : Görülmüş olan bu rüya, kişinin ilişkisinin mutlu son ile taçlanacağını ve birlikteliklerini bir üst merciye taşıyacaklarını belirtmek amacı ile görülmüş olabilir. Rüyada alyans takmak bu birlikteliğin ilerlemesini ve kişilerin manevi huzuru bulacağını, bir ömür birbirlerini çok seveceklerini ve çok sayacaklarını müjdeler.
 
Eğer rüyayı gören kişi evli ve ilişki sahibi bir kimse ise : Rüya sahibinin görmüş olduğu bu rüya hayırlı evlat ile tasvir edilir. Eğer kişinin çocuğu yok ise yakın bir zaman dilimi içerisinde bir evlat sahibi olacağına ve bu evladın aile hanesine mutluluk huzur getireceğine ve çocuğun büyüdüğünde doğru bir insan olup vatana millete hayrı dokunan bir kimse olacağına delalet eder.
 
Rüya sahibi kişi evli ve çocuk beklemeyecek kadar yaşlı bir kimse ise : Görülmüş olan bu rüya, kişinin aile hanesinden ya da yakın akrabalarından yardım alacağı, destek göreceği, sevilip sayılacağı manası taşımaktadır.
 
 

Rüyada Alyans Takan Erkek

Rüyada alyans takan erkek, rüya alimlerine göre tez zamanda bir ilişki ya da yuva sahibi olacaktır. Bu rüya gönül, kısmet ve izdivaç rüyası olarak bilinir. Rüyayı gören erkek kişi için ise uzun bir gönül yolu oluşmuş demektir. Kişi bu yoldan yavaş ama emin adımlar ile yürüyerek muradına erecek ve eşi ile mutlu, huzurlu bir geleceğe yelken açacak demektir.

 

Rüyada Altın Alyans Takmak

Rüyada Altın Alyans Takmak rüyası ise rüya sahibi kişinin karakteri oturmuş ve sağlam bir duruş edinmiş bir kişi olduğunu betimler. Bu kişinin yuvasını kurduktan sonra rızk peşinde emin adımlar ile koşacağına ve yapacağı işlerden kar edeceğine işlerinin yolunda gideceğini müjdeler. Rüya sahibi erkek kişisi hayatını düzene koymuş ya da koyacak ve bu sayede düzgün, verimli bir hayatı olacaktır şeklinde yorumlanır.

 

Rüyada Alyans Taktığını Görmek

Rüyada alyans taktığını görmek rüyası yukarıda da belirtildiği üzre hayırlı, güzel bir rüya olarak bilinip kısmete ve gönül işlerine yorulur. Her kim bu rüyayı görmüş ise gönül kapakçığı açılmış ve dest-i izdivaç yoluna gidecek demektir.
Rüyada alyans takmak yukarıda uzun uzadıya anlatılmıştır. Eğer kişi rüyasının mealini kafasında tam olarak oturtamamış ise rüyasını Ana Sayfadan bize gönderebilir ve rüya alimi hocalarımıza yorumlatma şansı elde edebilir.

 
 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

2 Yorum - "Rüyada Alyans Takmak"

Bildir
avatar
Sıralama:   En Yeniler | Eskiler | Beğenilenler
wpDiscuz

Comments

comments