Rüyada Alyans Görmek

Rüyada Alyans Görmek

 
Rüyada alyans görmek, rüyaların doğru ve net bir şekilde rüya sahiplerine aktarılmasını sağlayan rüya alimi olarak bilinen hocalarımız tarafından çokça iyi ve hayırlı bir rüya olarak bilinip izdivaca, birlikteliğe veya hayırlı olacak evlada delalet eder. Görülen bu rüyanın sonuç olarak tek bir meali bulunsa dahi bekar bir kişinin görmesi durumunda farklı evli bir kişinin görmesi durumunda farklı sonuçlar ortaya çıkabilir. Rüyanın mealine geçmeden önce son olarak söylemek gerekir ki rüyaların içinde görülmüş olan ayrıntılar da rüyanın doğru, net anlaşılıp neye alamet ettiğinin öğrenilmesi için önemli bir rol oynamaktadır.
 
Bu rüyanın meali : Görülen bu rüyanın meali izdivaç hali ile açıklanmaktadır. Ve rüya aleminde kısmet rüyası olarak bilinmektedir. Eğer bu rüyayı bekar bir kimse görmüş ise bu kişinin tez bir zamanda kendisine uygun, ahlaklı, aile terbiyesi almış ve edebini bilen bir eş bulacağına ve bu eş ile uzun bir birliktelik sonucunda dünya evine girebileceğine, izdivacın murada doğru yelken açacağına delalet eder.
Bu rüyayı gören kişi evli ve eş sahibi bir kimse ise görülmüş olan bu rüya ileride evlat sahibi olmanın nasip olacağı manasını içermektedir. Bu kişi ileride bir evlat sahibi olabilir ve o evlat büyüdüğü vakit annesine ve babasına saygılı, vatana ve millete hayrı dokunan temiz, ahlaklı bir kul olabilir.
Eğer rüyanın sahibi kişi evlat annesi ya da babası olamayacak kadar yaşlı kimse ise bu rüyanın meali bu yaşlı kimse için aileden birinin ona karşı yapacağı bir hayır işinin alameti olabilir. Aile içinden bir kişi rüyanın sahibi kişiye iyilik yapabilir ve onu sevince boğabilir şeklinde tasvir edilir.
 
 

Rüyada Alyans Takmak

Rüyada alyans takmak rüyası da ilk metindeki alyans görmek rüyası gibi rüya tabiri ile uğraşan hocalarımız tarafından kısmet ve gönül işlerine yorulup iyi ve hoş bir rüya olarak tabir edilir. Görülen bu rüya kişinin kısmetinin açılacağına ve kendisine uygun nasip bir eş bulacağına delalet eder.
Aynı zamanda bu rüyanın sahipleri görmüş oldukları bu rüyadan sonra uykudan uyandıklarında vücutlarında ter varsa o teri duşa girerek temizlemelidirler. Bu yapacakları davranış onların rüyasının hayır olmasında rüya sahibi kişiye yardımcı olacaktır.

 

Rüyada Alyans Düşürmek

Rüyada alyans düşürmek pek hayırlı bir rüya olarak bilinmeyip ayrılığa, dul kalmaya yorulur. Görülen bu rüya ileride yaşanacak veya şu anki yaşantıda yaşanmış olan bir ayrılığa delalet olarak görülmüş olabilir. Rüya sahibi kişinin gönül ayrılığı yaşayacağının alameti olarak görülür.
 

Rüyada Alyans Kaybetmek

Rüyada alyans kaybetmek rüyası da rüya alimi hocalar tarafından pek hayra yorulmaz. Görülen bu rüya eğer kişi bir ilişki içerisinde ya da evli bir kimse ise eşi ile sorun yaşayacağına ve ayrılma noktasına geleceğine alamet eder. Ancak sorunların konuşarak çözüme kavuşmasında her iki taraf için de fayda vardır şeklinde rivayet edilir.
Bu makalede rüyada alyans görmek rüyası ve alyans ile ilgili diğer rüyalar işlenmiştir. Eğer rüyanızın tefsirini tam olarak öğrenemedi iseniz Ana Sayfadan Rüyanı Gönder butonu ile rüyanızı bize gönderip rüya alimi hocalarımıza yorumlatma şansı bulabilirsiniz.

 

 
 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments