Rüyada Alüminyum Görmek

Rüyada Alüminyum Görmek

 
Rüyada alüminyum görmek, kişinin yaşadığı can sıkıcı olaylar sonrasında kaderine razı olmuş ve hayatıyla ilgili bazı durumları kabul etmiş olmasına işarettir.Kişinin hayatını değiştircek gücü kendinde bulamadığına, başaramayacağına inanmasına ve bu konuda kendini cesaretsiz ve aciz olarak görmesine rivayet eder.

Kişinin gördüğü metal parlak ve temiz ise karşısına beklenmedik güzel şeylerin çıkacağına, yeni fırsatlar elde edeceğine ve bunları iyi bir şekilde değerlendireceğine delalettir. Ancak metal paslı ve kirli ise beklenmedik sorunlarla yüz yüze kalacağına, bunlarla mücadele etmekten bitap düşeceğine rivayet edilir.

Rüyada alüminyumdan tencere görmek, kişinin geçimini kıt kanaat sağladığına, sürekli olarak düşünmesi gereken maddi sorunlar olduğuna ve içinde bulunduğu kısır döngüden kurtulamayacağına işaret eder.

Rüyada alüminyum folyo görmek ise bir duruma değil bir kişiye delalettir. Bu kişi rüyayı gören kişiyi koruyup kollayan, hatalarını kusurlarını saklayan, hayat yolunda onu destekleyip bu yolda yürümesi için ona yardımcı olan kişiye rivayet edilir. Bu kişi adeta akıl hocası ve bir öğretmen gibidir.

Kişinin rüyasında alüminyum kazan görmesi ise, maddiyatının güçleneceğine, rızkının büyüyeceğine, refahının artacağına, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına rivayet eder. Kişinin hayat standardı yükselir, gün geçtikçe daha güçlü ve daha zengin olur.

Rüyada alüminyum çaydanlık görmek ise, kişinin rızkının küçüleceğine, maddi zorluklar yaşayacağına, darlık ve yoksulluk içinde olacağına, hem iş hem aş konusunda bir süre için eksik kalıp sıkıntı çekeceğine rivayet eder.

Rüyada alüminyum tabak görmek ise kişinin iş hayatında başarısız olacağına, bu yüzden mutsuz ve umutsuz olup hayatından usanacağına, rızkının küçüleceğine, maddiyatının sarsılacağına, zor ve sıkıntılı günler geçireceğine işarettir.

Rüyada alüminyum tepsi görmek ise, kişinin zorluklarla karşılaştığına fakat asla mücadele etmekten vazgeçmediğine, azimle ve hevesle çalışmaya devam ettiğine,kendine inanmaktan asla vazgeçmediğine, bunun sonucunda başarı elde ettiğine, gücünün zamanla arttığına rivayet eder. Kişinin daha fazla güçleneceğine, başarılarının artacağına ve iyi bir makan sahibi olacağına işarettir.

 
 
Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz
rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 
 

Rüyanızın Yorumu

Kardelen Cetinkaya

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments