Rüyada Altına Yaptığını Görmek

Rüyada Altına Yaptığını Görmek

 
Rüyada altına yapmak görmek gerçek hayatın içinde; pis, ayıplanan, kötü bir davranış şekli olarak görülmüş olsa da rüyalar alemi dünyası içinde karşılığı çok daha farklı manaları göstermekte ve  pek hayırlı bir rüya olarak betimlenmektedir. Rüyalar alemi dünyası çok geniş, karmaşık ve bir o kadar da spesifik bir dünyadır. Gerçek hayatın akışında yanlış olarak tabir edilen bir eylemin rüyasını görmüş olmak o rüyanın kötü bir rüya olarak anılmasını ve hayırsız bir rüya olarak anılması anlamı taşımaz.
Görülmüş olan bu rüyanın birden fazla anlamı ve tefsiri bulunmaktadır. İlk tefsiri ise şu şekilde tabir bulmuştur :
 
1 . Meali : Rüyanın sahibi kişi gerçek hayatında sıkça sorumluluk almış ve almış olduğu bu sorumlulukların altında ezilmiş veya eziliyor olabilir. Aynı zamanda bu rüya sahibi kişi kendisini baskı altında görüyor olması ve stres sahibi bir kimse olması muhtemel ihtimallerden biridir.  Görülmüş olan bu rüya bizlere, rüya sahibi kişinin gerçek hayattaki yaşantısı hakkında bilgiler sunuyor olabilir. Rüyanın sahibi kişi gördüğü bu rüyadan dolayı omuzunda hissetmiş olduğu bu baskıyı atacak ve yaşamış olduğu stres ve bunalımları bir solukta silebilecek ve kendisini özgür olan bir birey olarak hissedebilecektir. Bununla beraber kişinin üzerinde hissetmiş olduğu bütün sorumluluklarından bir anda sıyrılarak hafifleyerek kendisini kafa olarak iyi hissetmesinin yanı sıra ilerideki yaşantısı için de daha kaliteli bir hayata sahip olabilecektir.
 
2. Meali : Görülen bu rüya, rüyayı gören kişinin geçmişteki hayatında bir türlü unutamadığı bir anıdan  dolayı kaynaklanıyor olabilir. Geçmişte yer alan bu anıda rüya sahibi kişi toplum içinde küçük duruma düşmüş veya bir olayda yetersiz kalmış yada bir kusur veya hata yapıp insanların gözünde küçük duruma düşmüş olabilir. Rüya sahibinin bilinç altı ona bu şekilde bir rüya göstermiş olabilir. Lakin rüyanın sahibi kişinin geçmiş yaşantısı içinde böyle bir hatırası bulunmuyor ise böyle durumlar karşısında rüyanın meali geçerli olarak görünmez ve görülmüş olan bu rüya ne iyiye ne de kötü bir şeye yorulamaz.

 
 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments