Rüyada Altına Yapmak

Rüyada Altına Yapmak

 
Rüyada altına yapmak görmek gerçek hayatta kötü, ayıplanan, pis bir davranış olarak bilinse de rüyalar alemindeki karşılığı çok daha farklı manalara gelmekte ve hayırlı bir rüya olarak görülmektedir.Rüyalar alemi çok derin ve karmaşık bir dünyadır. Gerçek hayatta yanlış olan bir davranışın rüyasını görmek o rüyanın kötü bir rüya olmasını ve hayra yorulmaması anlamına gelmez.Görülen bu rüyanın birden fazla meali bulunmaktadır. İlk meali şu şekilde tasvir edilmiştir :
 
1 . Meali : Rüyayı gören kişi gerçek yaşantısında çokça sorumluluk almış ve bu sorumlulukların altında ezilmiş ya da eziliyor olabilir. Aynı zamanda bu kişinin, kendisini baskı altında görüyor olma olasılığı ve stres sahibi bir kimse olma olasılığı da muhtemeldir. Görmüş olduğu bu rüya da bizlere rüya sahibi kişinin gündelik yaşantısı hakkında bilgi veriyor olabilir. Rüya sahibi kişi gördüğü bu rüya sayesinde omuzundaki baskıyı atacak ve yaşamış olduğu stres bunalımlarını bir çırpıda silecek ve kendisini özgür bir birey olarak hissedecektir. Aynı zamanda bütün sorumluluklarından bir çırpıda sıyrılarak hafifleyecek ve kendisini zihnen iyi hissetmesinin yanında bundan sonrası için daha kaliteli bir yaşama sahip olacaktır.
 
2. Meali : Görülmüş olan bu rüya, rüyayı gören kişinin geçmiş yaşantısında unutamadığı bir anıdan kaynaklı görülmüş olabilir. Bu anıda rüya sahibi kişi toplum içerisinde küçük düşmüş yahut bir konuda yetersiz kalmış veya bir kusur işleyip insanların gözünde küçük düşmüş olabilir. Bilinçaltı kişiye böyle bir rüya göstermiş olabilir. Eğer rüya sahibi kişinin geçmişte böyle bir anısı bulunmuyor ise böyle durumlarda rüyanın meali geçerli kılınmaz ve görülen bu rüya ne iyiye ne de kötüye yorulmaz .
 
 

Rüyada Altına Yaptığını Görmek

Rüyada altına yaptığını görmek de yukarıda yazılan metinde yer aldığı gibi hayra yorulur ve tefsiri veya meali aynı şekilde delalet etmektedir. Ancak bu rüyayı görmüş kimselere rüya alimi hocaların naçizane bir tavsiyesi bulunmakta olup bu tavsiye uygulanması halinde rüyanın sahibi kişi için hayırlı bir iş olacaktır.
Tavsiye : Eğer rüya sahibi kişisi rüyayı gördükten sonraki gecenin sabahında uyanıp yatağından kalktığında vücudu nemli veya terli ise bu kişinin yapması gereken şey, gidip vücudunun nemli veya terli olan bölgelerini yıkayıp nemden ve terden vücudunu arındırmak olacaktır. Eğer kişi bunu yapar ise rüyasının hayra yorulmasında yardımcı olmuş olur. Ve rüyanın sahibi için hayırlı bir davranış olmuş olur.
Aynı zamanda temizlik sünnet olarak kabul görülmektedir.

 

Rüyada Başkasının Altına Yaptığını Görmek

Rüyada başkasının altına yaptığını görmek rüya tefsiri ve meali yapan saygın ve ilim irfan sahibi rüya tabircisi hocalarımız tarafından iyi bir rüya olarak bilinip o şekilde hayra yorulur ve güzel şeylere delalet ettiği söylenir. Eğer rüyada karşınızdaki kişiyi altına yapmış bir şekilde görmüş iseniz bu rüyanın meali kısaca : dışarıdan bir kişinin size karşı sergilemiş olduğu davranıştan dolayı utanmış ve mahcup durumda olmuş oluşudur. Bu kişi size kötü bir davranış sergilemiş ve hak etmediğiniz şekilde davranmış olabilir. Her iki ihtimalde de sizin karşınıza çıkıp özür dileme cesareti gösteremiyor şeklinde rivayet görülür.
Rüyada altına yapmak rüyası ve yan rüyaları bu şekilde tasvir görülmüştür.

 
 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments