Rüyada Altına Kaka Yapmak

Rüyada Altına Kaka Yapmak

 
Rüyada altına kaka yapmak görülmesi rüyalar aleminde farklı bir yer tutmaktadır. Görülen bu rüya her ne kadar gerçek hayatta pis, kötü ve hoş karşılanmayacak bir davranış olarak bilinse de rüyalar alemi dünyasında bu rüyanın meali ve anlamı çok daha farklı bir yerde durmaktadır. Rüya tefsirleri ve mealleri ile uğraşan alim hocalarımız tarafından görülmüş olan bu rüyanın altına  ve paraya delalet ettiği söylenmektedir ve çevrelerce hayırlı bir rüya olarak bilinmektedir.
Rüya sahibi kişi gördüğü bu rüya sayesinde tez bir zaman dilimi içerisinde altın sahibi olabilir şeklinde alamet edilmektedir. Rüya sahibi kişi eğer akılı ve mantığı ile hareket edip doğru zamanda doğru kararlar verir ise daha önce asla uzanamadığı bir zenginliğe erişebilir ve hayatını bolluk içinde idam ettirebilir.
Kısaca bu rüyanın tefsiri : Rüya sahibi kişi eline geçecek olan altın ya da değerli eşya ya da parayı işlemesi durumunda zengin bir kimse olabilir. Zengin olup olmaması rüya sahibinin elindeki sermaye ve maddi gücü kullanıp kullanamaması ile alakalı bir durumdur. Rüyayı gören kişi böyle bir durumda kalacağı vakit eğer kendisini yeterli göremez ise bu işi bilen kişilerden veya aile büyüklerinden akıl ve nasihat alabilir. Bu onun yararına bir davranış olacaktır.
 
 

Rüyada Altına Kaka Yapılması

Rüyada altına kaka yapılması yukarıda da belirtildiği üzere ele geçecek altın, kağıt para ya da değerli bir eşyayı simgeler. Kişinin eline geçecek olan bu değeri iyi kullanması durumunda zengin olmasına alamet ettiği söylenir. Aynı zamanda rüya sahibi kişi akıllı ve mantıklı adımlar atmazsa ve elindekini çarçur edip har vurup harman savurur ise şans bir daha ona gülmeyecek demektir.
Bu kişilerin yapması gereken şey ; zenginliği tattıktan sonra bireysel ve bencil olmayarak çevresindeki garibanlara bir ölçüde yardım edip onların hayatlarına dokunup karınlarını doyurmak olmalıdır. Yapılacak bu davranış paranın bereketini arttıracağı gibi daha da önemlisi Allah katında iyi bir davranış olarak arz edilir.

 

Rüyada Kaka Yapmak

Rüyada altına kaka yapmak gören kimseler bu rüyayı pis bir rüya olarak bilip mealinden veya neye alamet ettiğinden çekinip korkmamalıdır. Bu rüya rüyalar aleminde önemli ve güzel bir rüya olarak kabul edilmektedir. Her kim bu rüyayı görmüş ise o kişi daha önce varamayacağı kadar yüksek bir zenginliği tatma şansı yakalayabilir. Ancak bu konu rüya sahibinin elindeki sermayeyi doğru kullanıp kullanamaması ile alakalıdır.

 
 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments