Rüyada Altına İşemek

Rüyada Altına İşemek

 
Rüyada altına işemek ; rüyasında altına işediğini gören kişinin refaha, bolluğa ve berekete ulaşacağına delalettir.Genel olarak maddi refaha işaret eder ve kişinin maddi olarak sıkıntı çekmeyeceğine rivayet edilir.

Rüyasında kalabalık bir ortamda altına işediğini gören kişinin, şans oyunlarından çokça para kazanacağına, bu parayla ailesi ve akrabalarına yardım edeceğine, onların borçlarını kapatmalarını sağlayacağına ve zor durumda olanlara destek olacağına delalettir.

Rüyasında altına işediğini gören kişi öğrenci ise, kişinin öğrencilik hayatında hiç bir zorlukla karşılaşmayacağına, hem maddi hem manevi destek göreceğine, okulunda sevilen ve başarılı bir öğrenci olacağına işaret eder.

Rüyasında sevgilisinin yanında işediğini gören kişi, sevdiği bir yakınından çok büyük bir maddi destek göreceğine, bu maddi destek ile çok istediği bir şeyi elde edeceğine ya da bir dertten kurtulacağına ve destekte bulunan kişiye hayatı boyunca minnettar olacağına işarettir.

Rüyasında ailesinin yanında altına işediğini gören kişi, yakın bir zamanda aile büyükleri tarafından maddi olarak güçlü biri ile tanıştırılacağını, rüyayı gören kişinin de bu durumdan memnun olup o kişiyle görüşmeye devam edeceğine delalettir.

Rüyasında yabancı bir ülkede altına işediğini gören kişinin evine uzaktan gelen yatılı bir misafir olduğuna, bu misafirin kişinin eşi veya sevgilisi tarafından hoş karşılanmadığına ve kişilerin aralarının bozulmasına sebep olduğuna rivayet eder. Kişi misafiri ile büyük bir tartışma yaşayarak evden gitmesini sağlar ve bu durumdan memnuniyet duyar.

Eğer kişi rüyasında yemek yaparken altına işediğini görüyor ise, kişinin iş hayatında gayet başarılı ve mutlu olduğunu, hem işinden hem çalışma arkadaşlarından memnun olduğunu, böylece yaptığı işten zevk alarak para kazanıp bolluk ve bereketli bir hayatı olacağına işaret eder.

Rüyasında altına işeyen kişi bilgisayar başında ise, kişinin herhangi bir konu ile alakalı içinde tuttuğu ve söylemek istediği çok fazla şey olduğuna, ancak bunu yapabilmek için doğru yer ve doğru zamanı beklediğine rivayet eder. Kişi doğru zaman geldiğinde söyleyecekleri sebebi ile bazı kişilerin ona kırılıp üzüleceğini bilmekte fakat yakın çevresi tarafından bu konuda her zaman destek göreceğine de işarettir.

Rüyasında ağlarken altına işediğini gören kişi için ise rüyası şu şekilde yorumlanır : Kişi çok sevdiği insandan bir haber ya da bir adım beklemektedir. Tam her şeyden vazgeçip geri adım atacağı anda, hiç beklemediği şekilde sevdiği insandan güzel bir haber alıp çok mutlu olacağı şeklinde yorumlanır.

Genel olarak rüyasında altına işediğini gören kişinin hayat şartları iyileşecek, refah seviyesi artacak, maddi olarak kendini güvence altına alacak, bolluk ve bereket içinde sevdikleriyle beraber mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine rivayettir.

 
 
Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz
rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 
 

Rüyanızın Yorumu

Kardelen Cetinkaya

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments