Rüyada Altın Zincir Görmek

Rüyada Altın Zincir Görmek

 
Rüyada Altın Zincir Görmek rüyası rüyalar aleminde pek saygın yerleri olan ve görülmüş olan rüyaların sade, net ve doğru tefsirini insanlara aktarmayı kendine borç edinmiş rüya alimi hocalarımız tarafından ” helal yoldan rızkını kovalamaya ” ve ” rızkın artacak olmasına” yorulurken görülen rüyanın iyiye, hayra alamet ettiği söylenir.
Görülen bu rüya, rüya sahibi kişinin rızkının peşinde koşan, helal lokma yiyen, harama el uzatmaktan imtina edip kaçınan ve hak yoluna baş koymuş kişi olduğunun alameti olarak görülmüş olabilir. Bu kişi boğazından her daim helal lokma geçirmiş ve ileride ki yaşantısında da helal lokma geçirecektir. Aynı zamanda bu kişi orta halli bir kimse olup rızkı ile yetinmeyi bilen bir kimsedir.
 
Bu rüyanın meali ise :  Kişinin ileride rızkını katlayacağı, artık alışverişte bulunur iken alacağı bir ürünün etiketine uzun uzun bakmasının son bulacağı ve az ile yetinir iken çoğu bulacağı, maddi anlamda elinin rahatlayacağı ve refah seviyesinin yükseleceği rivayet edilir. Bu yaşına kadar helal yoldan sapmamış bu rüya sahibi kişi sonunda hak ettiğini bulacak ve elindeki rızk katlanacaktır. Zaman zaman geçinmek için boğazından, tırnağından arttıran bu kişinin artık böyle sorunlarının kalmayacağı ve maddi yönden geçim kaygısının son bulacağı da rivayetler arasındadır.
Ancak rüya sahibi bu kişi rızkı bulduktan sonra har vurup harman savurur ise ve elindekinin kıymetini bilmez ise bu bolluk kısa zamanda sona erebilir. Rüyayı gören kişi rızk sahibi olduğu vakit ondan daha kötü durumda olan yardım eline muhtaç kişileri unutur ve rızkını sadece kendi yer ise bu rızkın bereketi olmayacak ve kısa sürede bu kişi eski yaşantısına dönecektir.
 
Unutulmamalıdır ki Allah kulları arasında paylaşan kişileri sever ve onları sayar. Paylaşmak Allah’ın farzıdır. Her kim yardıma muhtaç gariban kimseleri doyurur ve onlara yardımda bulunur ise Allah o kullarını sever.
 
 

Rüyada Altın Zincir Hediye Almak

Rüyada Altın Zincir Hediye Almak rüyası bir çok rüya alimine göre ” rüya sahibi kişiye yardımcı olabilecek bir akraba” olacağına delalet olarak görülmüş bir rüya olup rüyalar arasında hayırlı bir rüya olarak tabir görmektedir. Bu rüya, kişinin akrabası, yakın çevresi veya yakın bir arkadaşından rüyayı gören kişinin ciddi bir destek göreceğine delalet eder. Bu destek sayesinde rüya sahibi kişi iş güç sahibi olabilir veya hazırda bulunan işini, projesini yukarıya taşıyıp bol kazançlar elde edebilir şeklinde rivayet edilmektedir.

 

Rüyada Altın Zincir Takmak

Rüyada altın zincir takmak görülmesi rüya sahibi kişinin toplum ve çevresi tarafından saygınlığının artacağı şeklinde yorumlanır. Bu rüya saygı, itibar ile alakalı olup aynı zamanda rüya sahibinin yapmış ya da yapacak olduğu bir davranıştan ötürü insanların dikkatini çekmiş ya da çekecek olması ile alakalı bir rüya mahiyeti taşımaktadır.

 

Rüyada Altın Zincir Bulmak

Rüyada altın zincir bulmak görülmesi rüya alimi hocalarımız tarafından güzel rüya, hoş rüya olarak bilinip hayra yorulur. Görülen bu rüyadan sonra rüya sahibi kişi ummadığı bir anda hiç ummadığı bir kimseden iyilik bulabilir ve hayatında önemli değişiklikler yapabilir. Aynı zamanda rüya sahibi kişi hiç beklemediği bir mirasa konabilir ya da talihi ve şansı yaver giderek beklemediği bir mevki makam ya da paranın sahibi olabilir şeklinde delalet edilmektedir.

 
 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments