Rüyada Altın Yüzük Takmak

Rüyada Altın Yüzük Takmak

 
Rüyada altın yüzük takmak görülmesi rüyalar aleminde oldukça saygın yerleri olan ve rüya alimi hocalarımız tarafından pek çok farklı duruma yorulur. Bu rüyanın birden fazla meali bulunmaktadır ancak genel olarak ” sırların ortaya çıkması ” olarak addedilebilir. Görülen bu rüyanın birden fazla anlamı ve meali bulunmaktadır.

  • 1. Meali : Rüya sahibi kişiden saklanan çok fazla sır olduğuna delalet eder. Bu sırların hiçbirinden rüya sahibi kişinin haberi yoktur ve hayatını bu sırları bilmeden, sade ve normal bir şekilde yaşamaya devam eder. Ayrıca bu sırların saklanmasında rüya sahibi kişinin etrafında bulunan ve oldukça güvendiği kimselerin de katkısı bulunmaktadır. Rüyayı gören kişi ileride şans eseri veya bir kargaşa, kavga ya da kaos ortamı sonrasında bu sırları öğrenmeye iştirak edecek ve duydukları karşısında ağzı açık kalacaktır. Uzun zamandır kendisinden çok fazla şey saklandığını anlayan kişi kendisine hainlik yapıldığını düşünebilir ve agresif bir ruh haline sahip olabilir ve bu ruh hali ile belirli kimseler ile ağız dalaşına girebilir, sözlü sataşma ve kavgalar hasıl olabilir. Ancak her ihtimalde de kişi bu sırları duyduktan sonra üzüntü yaşayacağı, pişmanlık hissedeceği ve duygu karmaşası yaşayacağı bir döneme girebilir. Lakin sırları öğrenmesi ve farkında olarak yaşaması rüyanın sahibi kişi için daha hayırlı bir yaşama biçimi olmuş olacaktır.

 

  • 2. Meali : Bu rüyanın ikinci meali kısmet olarak görülmektedir. Rüyada Altın Yüzük Takmak gerçek hayatta gönül işlerinde bir takım değişimler olacağına delalet etmektedir. Eğer rüya sahibi kişi bekar ise bu değişimler ; bir eş bulma, gönül bağının çözülmesi ve kişinin anlaşacağı, hoş sohbetler edebileceği ve samimiyetine güvenebileceği bir karşı cins ile izdivaçta bulunma halidir. Rüya sahibi kişi eğer oturaklı davranıp bu kişi ile beraber bir gelecek kurmak ister ise bu gelecek hem rüya sahibi kişi için hem de onun hayatına giren eş için hayırlı bir birliktelik olacak ve Allah yolunda temiz, mutlu huzurlu bir yuvaları olacak demektir.
    Eğer rüya sahibi kişi evli ve eş sahibi ise bu rüyanın meali aile hanesinden en yakınındaki bekar kişi için hasıl olabilir.

 
 

Rüyada Altın Yüzük Takan Birini Görmek

Rüyada Altın Yüzük Takan Birini Görmek aile içinden veya yakın akrabalardan, dost ilişkisi kurulmuş kişilerden ya da aile dostlarından birilerinin gönül ilişkisinde olduğuna ve yakında rüya sahibi kişinin bu birliktelikten haberinin olacağına ve çok şaşırılacak olmasına delalet ettiği söylenmektedir. Bu kişi rüya sahibinin tanıdığı, muhabbetinin olduğu bir kimsedir ve evlilik yolunda oldukları rivayet edilmektedir.
 

Rüyada Altın Yüzük Takılması

Rüyada altın yüzük takılması yukarıda da okuyacağınız gibi farklı mealler içermektedir. Rüyanın içinde görülmüş olan ayrıntılar rüyaların doğru ve net bir şekilde tefsir ve anlamlarının ortaya çıkmasında, neye delalet edip neyin alameti olduğunun anlaşılmasında büyük öneme sahiptirler. Bu yüzden rüyanızın tefsirini okur iken tek bir bütünü değil de rüya içindeki parçaların da ne anlama geldiğini öğrenmek ve bu parçaları birleştirmek rüyanızın neye alamet olduğunu öğrenmenin en doğru ve en net biçimidir.
Ayrıca eğer rüyanızın mealini ve neyin alameti olduğunu tam olarak kestiremedi iseniz rüyanızı bize gönderebilir ve rüya alimi hocalarımız tarafından bire bir bir şekilde yorumlatmış olduğunuz rüyanızı okuyup, tefsirini öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey Ana Sayfadan ücretsiz bir şekilde rüyanı gönder butonunu tıklayarak rüyanızı bize ulaştırmanız yeterli olacaktır.  Rüyanızın hayırlara vesile olması dileklerimiz ile.

 
 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments