Rüyada Altın Yüzük Görmek

Rüyada Altın Yüzük Görmek

 
Rüyada Altın Yüzük Görmek rüyası rüyalar aleminde saygın bir yeri olan insanların görmüş oldukları rüyaları doğru ve net bir şekilde tefsir edip anlam ve meallerini bulmak konusunda ihtisas yapmış ulvi ve bilgili hocalarımız tarafından ” hatırı sayılır rüya ” olarak bilinip iyiliğe, güzelliğe ve temiz bir yaşama delalet ettiği söylenmektedir.
Görülen bu rüya, rüya sahibi kişinin geçmiş yaşantısında bir takım sorun ve sıkıntılar ile boğuştuğu çoğu zaman işlerin içinden çıkamadığı anlar olduğu ve bu durumun onu üzüntüye, hüzne düşmesini etkilediği ve kötü, zor zamanlar geçirdiğinin alameti olarak görülmüş olabilir. Rüya sahibi kişinin geçmişte kalan bir takım kaygı, sıkıntı ve stresinin son bulması ve şimdiki hayatına yeni bir pencere açarak farklı amaçlar, farklı idealler ve farklı insanlar gütmesi muhtemeldir.
 
Bu rüyanın tam olarak tefsiri : Rüya sahibi kişinin yeni bir hayata başlayacağı şeklinde açıklanabilir, eski kaygılarından sorun ve sıkıntılarından sıyrılması ve mutlu bir hayat sürmeyi hak etmiş olması da bu rüyanın görülmüş olmasında etken sebeplerdir. Rüya sahibi kişi eğer bekar ve yalnız ise görülmüş olan bu rüya aynı zamanda kısmete de yorulur, kişinin hayatına onun sevebileceği, saygı duyabileceği ve beraber bir ömür geçirebileceği bir kimsenin çıkması ve o kimse ile izdivaç yolunda bir adım atacak olması da rivayet edilmektedir.
 
Rüyada altın yüzük görmek : mutluluğa, güzelliğe, sade bir yaşama, güzel bir hayat özlemine, sağlığa, sıhhate ve hakka yorulur. Bu rüya sahipleri yakın bir zaman dilimi içerisinde farklı bir yaşam biçimi güdebilirler ve hayatın güzelliklerinin farkına varabilirler.
 
 

Rüyada Altın Yüzük Taktığını Görmek

Rüyada altın yüzük taktığını görmek rüyası da ilk paragraftaki gibi rüyayı gören kişinin hoş ve sade bir yaşama başlayacağına, maddi sıkıntılardan ötürü doğan kaygılardan kurtulup elindeki ile yetinmeyi bileceğine ve kişinin hayatına girmek isteyen kimselerin varlığına alamet eder. Rüya sahibi kişinin içerisinde yalın ve sade bir yaşama dönme güdüsü ağır basacaktır ve bu kişi maddiyatın o kadar da önemli olmadığını ileride ki yaşantısında anlayacaktır. Kişinin hayatına girecek insan da rüya sahibinin vardığı bu nokta ile paralel bir insan olacak olup onun için de huzur paradan önce gelecektir. Ve rızk ile yetinmeyi bilecek bir kimse olacaktır.

 

Rüyada Altın Yüzük Görülmesi

Rüyada altın yüzük görülmesi rüyası yukarıda anlatıldığı üzre sade bir yaşama ve bu yaşamın getireceği huzura yorulduğu gibi bu rüya sahibi kişilerin gece görmüş oldukları bu rüyadan sonra sabah kalktıklarında vücutlarında ter veya nem hasıl bulur ise vücutlarını temizlemeleri gerekmekte olduğunu unutmamalılardır. Eğer bu kişiler vücutlarında vuku bulmuş bu teri akıtıp temizlenir iseler onlar için en hayırlı davranış olacaktır ve yapmış olacakları bu davranış rüyalarının hayra yorulmasında onlara yardımcı olacaktır.

 
 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments