Rüyada Altın Vermek

Rüyada Altın Vermek

 
Rüyada altın vermek görülmesi rüya tefsiri ve manalarının doğru net ve düzgün bir biçimde rüya görmüş kişilere aktarılmasında yardımcı olan ilim irfan ve takva sahibi rüya alimi hocalar tarafından ” rızkını paylaşmak, paylaşımcı olmak, paylaşan kişi ve gönlü bol, yüreği zengin ” kişi olarak tabir edilip güzele delalet olarak görülmektedir. Bu rüya sahibi kişiler toplum ve halk tarafından bencil olmayan, insan sevgisi yüksek, sosyal ve aklı başında kimseler olarak bilinip sevilirler. Aynı zamanda bu rüyayı görmüş kişiler halka karşı hatırı sayılır kişiler olarak da bilinirler.
Bu rüyanın mealine gelecek olur isek, bu rüyayı görmüş kimseler elinin açık olması ve herkesin yardımına koşması sebebi ile ödüllendirilebilirler.
Arkadaş, dost, akraba ya da çevreden tanıdık bir kişiye yapılacak bir yardımın karşılıksız kalmaması ve yardımı alan kişinin rüya sahibi kişi ile beraber bir iş yürütmesi söz konusu olabilir. Bu iş sonucunda rüyada altın vermek gören kişi maddi kazanç ve toplumsal statü elde edebilir. Mevki ve makam kazanabilir.
 
Sonuç olarak görülmüş olan bu rüya kişinin elinin bol olması ve çevre halkından herkesin yardımına koşması ile açıklanabilir. Yüreği temiz olan bu rüya sahibi kişi yardımcı olduğu bir kişi tarafından bir işe sokulacak ve bu işte başarı gelecek ve kazanç sağlanacak şeklinde rivayet edilmektedir.
Unutulmamalıdır ki yüce yaratan ve hak dağıtan, nasip dağıtan Allah paylaşan ve bencil olmayan kullarını sever ve kollar. Onları zor günlerinde yalnız bırakmaz ve çaresiz kalındığında kullarının çaresi olur.
 

Rüyada Altın Vermek Gören Kişi Ne Yapmalı ?

Rüyasına altın verdiğini gören kişi sabah kalktığı vakit vücudunda akşamdan kalma teri silmeli, o terden arınarak temizlenmelidir. Yapılacak olan bu eylem görülmüş olan rüyanın hayra ve güzelliğe yorulmasında kişiye yardımcı olacak olup onun için en hayırlısı olacaktır. Sabah uyanıp böyle bir rüya görülmüş ise o rüyayı hayra yormak için kendinizi duşun altına sokup terleyen yerler temizlenmeli ve temiz bir şekilde güne başlanmalıdır. Unutulmamalıdır ki temizlik aynı zamanda sünnet vacip olarak kabul edilmektedir.

 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments