Rüyada Altın Takmak

Rüyada Altın Takmak

 
Rüyada Altın Takmak, görülmüş olan rüyaların tefsir ve meallerinin en doğru en net biçimde rüya sahiplerine aktarılmasını sağlayan rüya alimi hocalarımız tarafından ” bir kişiye verilecek destek” ya da ” bir kişinin hayatını değiştirme ” şeklinde tabir edilip hayra yorumlanan bir rüya olarak bilinir.
Her kim rüyasında bir kişiye altın taktığını görmüş ise o kişi etrafından sevdiği ve saydığı bir insana oldukça büyük yardımlarda bulunacak ve bu yardımlardan o kişi bir hayli faydalanacak ve bir çok sorun ve sıkıntısını def edecek şeklinde rivayet edilir. Görülmüş olan bu rüya, rüya sahibi kişinin etrafında ona yakın bir kimseye yardım etmesi, onun hayatını güzelleştirmesi, zor zamanlarında onun yanında olması ve ona kol kanat gererek sahip çıkması ve hayatını iyileştirmesi için yardımcı olmasına yorulur.
Bu yardımlar sayesinde hem yardımı alan kişi hem de rüya sahibi bir uçta birleşerek kaderlerini ortak yapabilir ve ileride yakalanacak bir başarıdan her ikisi de nasiplenebilir.
Aynı zamanda rüya sahibi bu kişi çevre halkı tarafından iyi niyetli bir kimse olarak bilinir ve insanların saygı duyduğu bir kimsedir. İnsanlar rüyayı gören kişiyi sever ve sayarlar ve hatırı sayılır kimse olarak kabul ederler.
 
 

Rüyada Çeyrek Altın Takmak

Rüyada çeyrek altın takmak rüyaların mana ve anlamları ile gönüllü olarak uğraşan, oldukça saygın rüya tabircisi hocalarımız tarafından ” kısa vadede bol kazanç ” rüyası olarak bilinip paraya veya mülke delalet olarak görülür. Görülmüş olan bu rüyanın meali : rüyayı görmüş olan kişinin tez zamanda nakit para kazanacak olmasıdır. Bu nakit para toplu olarak değil de günlere bölünerek parça parça alınacaktır. Ancak rüya sahibi kişi yanlış kararlar verip doğru olmayan adımlar atar ve mantıksız hareketlerde bulunur ise bu kazanç kapısı kısa sürede bir daha açılmamak üzere kapanabilir. O yüzden rüyanın sahibinin paranın peşinde koşar iken aklını ve mantığını da çalıştırması, soğuk kanlı olması gerekmektedir.

 

Rüyada Geline Altın Takmak

Rüyada geline altın takmak, görmek rüyalarınızın yorumlanmasında yardımcı olan rüya alimi hocalar tarafından kısmet rüyası olarak söylenip hayıra yorulur. Görülen bu rüya, rüya sahibi kişinin bekar olması durumunda kısmete, izdivaca, birlikteliğe, hoş bir karşı cinse yorulur. Aynı zamanda kısa zaman dilimi içerisinde iş veya sosyal statüde elde edilecek başarıya da yorumlanmaktadır.
Rüya sahibi kişinin evli ve eş sahibi bir kimse olması durumunda ise hayırlı evlat sahibi olmasına yorulur.

 

Rüyada altın takmak rüyası görüldüğü üzre pek hayırlı, pek güzel bir rüya olarak bilinir. Aynı zamanda bu rüya iki karşı cins için de tek bir meal veya anlam teşkil etmektedir. Bilinen bazı altın görülmüş rüyalar kadın için ayrı erkek için ayrı anlam taşısa da bu rüyada iki cinsin de kaderi birdir. Aynı zamanda rüyanızı Ana Sayfamızdan yeşil renkte olan “Rüyanı Gönder ” butonuna tıklayarak bize ulaştırabilir, bire bir bir şekilde rüya alimi hocalarımıza ücretsiz yorumlatma şansı yakalayabilirsiniz.

 
 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments