Rüyada Altın Kolye Hediye Almak

Rüyada Altın Kolye Hediye Almak

 
Rüyada altın kolye hediye almak rüyaların doğru ve net bir şekilde meallerinin bulunması ve tabirinin yapılmasında Allah rızası için çalışan ve imanlı rüya tabiri hocaları tarafından barışa, küslüklerin sonra ermesine, güzelliğe, neşeye ve sağlığa delalet olarak görülmektedir. Görülmüş olan bu rüya geçmişten bu güne kadar gelen aile içi ya da arkadaş, eş dost, akraba arası içinde bulunan bir takım küslüklerin yavaş yavaş nihayete erip sonuca varacağına ve küslüklerin bitip sona ereceğine yorulmak ile beraber barış, kardeşlik huzurun vuku bulacağı şeklinde rivayet edilmektedir.
Rüyada bir kişiye altın kolye hediye almak görmek oldukça hayırlı, güzel bir rüya olarak bilinir. Eğer rüya sahibi kişi hediye aldığı kişiyi tanıyor ve gerçek hayatında bu kişi ile irtibat kurmuş ise bu rüyanın meali yakında rüya sahibinin kapısı çalınıp ona karşı küslüklerin bitmesi ve barışın hakim olması için bir adım atılacağını, el uzatılacağı bildirmek üzere görülmüş olabilir.
 
Rüyada altın kolye hediye etmek kişinin gelecek yaşantısında sevgi, saygı, dürüstlük ve barışın hakim olacağına yorulur. Aynı zamanda rüyanın sahibi kişinin de bu küslükler, dargınlıklar ve stres ile yaşamaktan bıkıp usandığını gösterir. Unutulmamalıdır ki bu dünya hayatı küs kalınmayacak kadar kısadır ve küslükleri, dargınlıkları Allah sevmez.
 
Aynı zamanda bu rüyanın bir diğer tefsiri ise : kişinin muradının hasıl olacağına, güzelliklerin onun ile olacağına ve kafasına koyduğu amaçlar doğrultusunda hız ile ilerleyip o amaçları gerçekleştirmeye ve hayallerine ulaşmaya yakın olduğuna delalet eder. Rüyada hediye almak başlı başına güzel bir rüya olarak kabul görürken alınan hediyenin altın kolye olduğunu görmek çok güzel ve çok nasipli bir rüyadır.
Bu rüyayı gören kimseler eğer okumuş oldukları makalede meali kafalarında yeterince oturtamadılar ise Ana Sayfamızdan yeşil olarak oluşturulan Rüyanı Gönder butonuna tıklayarak rüyasını bizlere ulaştırabilir ve bünyemizde barındırdığımız Rüya alimi hocalarımıza rüyalarını yorumlatarak görmüş oldukları rüyanın tefsirini, mealini en net ve en doğru şekilde öğrenebilirler.
 
Rüyalar insanlar içindir ve gelecek hakkında bize bir takım ip uçları sunar. Bunları doğru analiz etmeli ve gelecekte başımıza gelecek bir takım olaylara karşı hazırlıklı olmalıyız.

 
 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments