Rüyada Altın Kolye Görmek

Rüyada Altın Kolye Görmek

 
Rüyada altın kolye görmek, gönüllü olarak rüyaların doğru şekilde yorumlanmasına ve meallerini ortaya çıkarmasına yardımcı olan ilim irfan sahibi rüya tabiri hocalarımız tarafından ödül maksadı ile görülmüş bir rüya olarak bilinip o şekilde tefsir edilmektedir. Rüya sahibi kişinin kalifiye bir kişilik olduğunu, bir çok özelliği bünyesinde barındırdığını ve çoğu işin altından kalkabilecek kudrette, yeterlilikte, yetenekte ve zekada olduğunu bizlere gösteren de bir rüya olarak da bilinir. Aynı zamanda bu kişinin gönül işlerini de bilen, çevre tarafından hatırı sayılır, düzgün, temiz yürekli bir kimse olarak bilinip o şekilde anılması da doğal bir durumdur. Rüyanın sahibi bu kişi bu zamana kadar temiz yaşamış, nankörlük nedir bilmemiş, hırsızlığa, harama el uzatmaktan kaçınmış, Allah’a ve onun kitabına karşı imanını içinde yaşayabilmiş ve onu kaybetmemiş ve yardıma ihtiyacı olan insanlara karşı da merhametini eksik etmemiş, yüreği zengin, iyi niyetli bir kimsedir.
 
Görülmüş olan bu rüya da rüyanın sahibi olan bu kişinin gelecek bir zaman dilimi içerisinde ödüllendirileceği, nasibine kavuşacağı ya da emeklerinin karşılığını bulacağının alameti olarak görülmüş olabilir. Rüya sahibi kişi her ne kadar üretken, temiz, ahlaklı ve güvenilir bir kimse olsa da kafasında yer alan mertebeye henüz ulaşamamış ve o mertebeye ulaşmak için çalışıp çabalayan bir kimsedir. Gördüğü bu rüyadan sonra gelecek zaman diliminde bu kişi yavaş yavaş hak ettiği yere azmi, kararlılığı ve inancı sayesinde ulaşacak ve sonunda istediği yeri elde etmiş olacaktır. Unutulmamalıdır ki Allah onun yolundan ayrılmayanları, temiz kalpli, güvenilir ve güzel ahlaklı kimseleri elinde sonunda ödüllendirip kişiye yakışan mevkiyi, makamı uygun görecektir.
 
 

Rüyada Altın Kolye Görülmesi

Yukarıda da belirtildiği üzere rüyada altın kolye görülmesi pek hayırlı bir rüyadır ve bu rüya gelecek zaman dilimi içerisinde rüyanın sahibi kişinin hakkının teslim edileceğine ve kafasındaki mevki, mertebe için yeterli bir kişi olacağına alamet olarak görülmüş olabilir. Yeter ki rüya sahibi kişi inancını, üretkenliğini, imanını, yüreğinin güzelliğini ve yaşama duyduğu tutkuyu kaybetmesin. Şans ve uğur ilerideki yaşantısında onun ile beraber olup kişinin yardımcısı olacaktır.

 

Rüyada Altın Kolye Takmak

Rüyada altın kolye takmak görmek rüya sahibi kişinin manevi duygularında yükseliş olacağı ile alakalı görülmüş bir rüya olarak anılır. Bu manevi duygular sayesinde rüya sahibi kişi hayatın gerçekliğinin farkına varacak ve yaptığı yanlışları kısmen fark edecek bir yeterli donanıma, birikime sahip olacak demektir. Mala mülke olan inancını bir nevi kayıp edecek ve kendi içinde bir takım şeyleri sorgulayacak bir noktaya gelecektir.
 

Rüyada Altın Kolye Ucu Görmek

Rüyada altın kolye ucu görmek rüya alimleri tarafından pek hayırlı bir rüya olarak tefsir görmez. Genel olarak uğursuzluk, sıkıntı ve strese delalet ettiği gibi kargaşa ve kaosun da yaşanacağının habercisi olabilir. Rüyayı gören kişinin gelecek yaşantısında aile içi bir takım problemler yaşayacağına, tadının tuzunun kaçacağına, kötü zamanlar geçirebileceğine yorumlanır. Genel olarak rüyada altın kolye görmek hayırlı bir rüya olarak bilinse de rüyada altın kolye ucunun görülmesi pek hayırlı bir rüya olarak karşılık bulmaz ve belirtildiği üzere üzücü olayların yaşanacağının habercisi bir rüya olarak bilinir. Ancak rüya sahibi kişi sabah kalktığında vücudu terli ise bu terden kurtulması ve vücudunu duşa girerek ya da yıkayarak temizlemesi onun rüyasını hayra bırakmasında önemli bir etken olabilir. Ve unutulmamalıdır ki bu aile içi yaşanacak kötü durumlar ve arkasından gelecek zorlu dönem geçicidir, ve zamanı geldiğinde her şey yoluna girecektir.

 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments