Rüyada Altın Gerdanlık Görmek

Rüyada Altın Gerdanlık Görmek

 
Rüyada altın gerdanlık görmek rüyaların manaları ile meşgul rüya tabirinde bulunan rüya alimi hocalarımız tarafından “sıkıntılardan arınma” olarak görülüp çokça hayra yorulur. Bu rüyanın mealine ve neye delalet ettiğine geçmeden önce bahis edilmesi gereken bir kaç husus hakkında bilgi vermek gerekir ise : Genel olarak rüyada altın ve altın ile alakalı bir takım şeyler görmek bir kadın için iyi, güzel, hayırlı bir rüya olarak bilinip bir erkek için ise kötü, uğursuz, zor bir dönemin habercisi ve hayırsız bir rüya olarak bilinir. Ancak görülmüş olan bu rüyada gerdanlık görmek rüyası için böyle bir durum söz konusu olmayıp bu rüya hem erkek tarafı için hem kadın tarafı için aynı meali taşıyıp aynı şeye delalet etmektedir. Yani bu rüyayı bir erkeğin ya da kadının görmesi fark etmeksizin kaderleri aynıdır. Rüyalar alemi çok geniş ve bir o kadar da karışık bir konu olsa da görülmüş olan bu rüyanın tefsiri ve manası bir o kadar basit ve sadedir. Aşağıda da okuyacağınız gibi bu rüya güzel şeylere delalet gösterir.
 
 
Bu rüyanın anlamı : Görülmüş olan bu rüyanın anlamı erkek için de kadın için de bolluk ve bereket olarak tabir görmektedir. Her kim uykusunda böyle bir rüya ile karşılaşıp altından gerdanlık görmüş ise o kişi için hayırlı haberler bulunmakta, aydınlık ve hoş bir gelecek o kişiyi beklemektedir. Rüya sahibi kişinin öz güveninde büyük artışlar olabilir ve kendine güveni, hırsı yerine gelebilir. Buna bağlı olarak rüyanın sahibi kişi üst üste bir kaç işinde başarı yakalayacak ve bu başarılardan sonra gerek zihnen motife olacak gerek maddi açıdan eli rahatlayacaktır.
Aynı zamanda rüyayı gören kişinin geçmiş yaşantısından beri onu takip eden hüznü, kederi, üzüntüsü ve sıkıntıları büyük ölçüde azalabilir ve bir çok kaygısını geride bırakarak tekrar yaşam enerjisine kavuşabilir ve hayata gülümseyerek bakabilecek kadar pozitif bir insana dönüşebilir. Rüyada gerdanlık görmek genel olarak hayırlı, güzel bir döneme girileceğine ve bu dönemden rüyanın sahibi olan kişi çok karlı çıkacağına, geçmişten beri dönmeyen şansını kıracağına ve tekrar umut dolacağına yorumlanmaktadır.
 
Aynı zamanda görmüş olduğunuz rüyanın tefsirini tam olarak öğrenemediyseniz Ana Sayfamızdan Rüyanı Gönder butonuna tıklayarak rüyanızı hayırda bulunmak için rüya tefsiri yapan rüya alimi hocalarımıza ücretsiz bir şekilde gönderip onların rüyanızı bizzat birebir yorumlamasını sağlayabilirsiniz.
Rüyalar alemi perspektifi çok geniş bir kavramdır, bu iş hakkında ilim irfan sahibi kişilere rüyalarınızı meal ettirmeniz rüyanızın doğru tefsiri için şart olan bir durumdur.

 
 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments