Rüyada Altın Çalmak

Rüyada Altın Çalmak

 
Rüyada Altın Çalmak görmek rüyaların meallerinin anlamlarını bizlere bahşeden pek kıymetli rüya alimi hocalarımız tarafından oldukça iyi rüya olarak söylenip hayra yorulur. Görülmüş olan bu rüyanın ne anlama geldiğinden bahsetmeden önce bir kaç şeyi söylemekte fayda var; Genel olarak rüyalar aleminde altın kelimesi bir kadın için iç açıcı bir rüya olarak kabul görüp bir erkek için ise kötü, hayırsız rüya olarak bilinmesine karşın eğer kişi rüyasında altın çaldığını görmüş ise bu rüyada kadın erkek ayrımı gözetilmez. Görülen bu rüyanın meali ve tefsiri kadın için de erkek için de tek bir anlam hükmü taşır ve bu iki karşı cinsin de bu rüya ile alakalı kaderleri birdir.
Aynı zamanda görülmüş olan rüyaların manalarını daha iyi ve daha net çözümleyebilmek için görülen rüyanın içindeki ayrıntılar da oldukça önemli bir yer taşımaktadır. Sizler de gerekir ise hafızanızı zorlayarak görmüş olduğunuz rüyanın içinden bazı yerleri hatırlamaya çalışıp daha net bir şekilde rüyanızın neye yorulduğunu, ne manaya geldiğini veya neye alamet ettiğini öğrenebilirsiniz.
 
 

Rüyada Altın Çalmak Ne Anlama Gelir ?

Görülmüş olan bu rüyadan sonra rüya sahibi kişinin hayatında bir çok şey değişebilir. Bu kişi kendi içinde geçmişten beri sürdürerek günümüze taşıdığı bir takım hayallerini gerçeğe dönüştürebilir. Çünkü bu rüya sahibi kişinin yakın bir zamanda eline yüklü miktarda bir toplu para geçmesi muhtemeldir, bu para ya mesleki bir zaferden edinilecek bir para ya da eş, dost, akraba ya da aileden birinin yoğun yardımları ve çabaları ile ele geçecek bir paradır. Rüya sahibi kişi bu yüklü miktardaki para ile ileriye dönük yatırımlar yapabilir ve kendi hayatını güvence altına almayı sağlayabilir ve aynı zamanda ileride geçmişten beri hayalini kurduğu bazı şeyleri gerçeğe dönüştürebilir.
Aynı zamanda bu rüyayı gören kişi yakın bir zamanda onu hoş sohbeti ile güldürecek, tebessüm ettirecek pozitif enerji yüklü biri ile tanışabilir ve bu tanışmadan oldukça hoşnut kalabilir. Tanışılan bu kişi sayesinde rüya sahibi kişi iş yükünden, stresinden, kargaşasından arınarak rahatlayabilir ve aynı zamanda bu kişi ile samimi bir bağ kurarak arkadaşlığını bir üst seviye olan dostluğa taşıyabilir.
Yüce yaratan bu rüyayı gören kişiyi temiz imanından dolayı ödüllendiriyor da olabilir. Rüya sahibi kişi içindeki imanı ve güzel ahlakı, temizliği karşısında gelecekte bir gün ödüllendirilecek ve hayatı değişecek şeklinde de alamet edilebilir.

 
 

Rüyada Altın Çaldığını Görmek

Rüyada altın çaldığını görmek yukarıda da anlatıldığı gibi hoş, güzel ve başa gelebilecek iyi olayları ve güzel bir döneme girileceğini müjdeleyen bir rüya olarak bilinir. Rüya alimi hocalar bu rüyayı temiz rüya ve geleceği aydınlık, parlak rüya olarak betimlerler. Görülmüş olan bu rüyadan sonra rüyanın sahibi kişinin sabah uyandığında vücudu nemli ise ve terlemiş ise bu kişinin vücudundan o teri akıtması, temizlenmesi ve pak olması rüyanın gelecekteki akıbeti için ve hayra yorulması için gerekli bir durumdur. Her kim rüyasında altın çalmak görmüş ise o kişi sabah kalktığında vücudundan uyumasından kalma teri temizler ise o kişi için daha hayırlı olur. Eğer terlememiş ise bu durum daha iyi olarak bilinir ve kişinin duş almasına gerek yoktur. Aynı zamanda rüyalarınızın tefsirini rüya alimi hocalarımıza birebir yorumlatmak isterseniz Ana Sayfamızdan Rüya Gönder butonuna tıklayarak rüyanızı yazabilir, bize ulaştırabilirsiniz. Daha sonrasında bu rüya hocalarımız tarafından bizzat yorumlanıp tekrar Ana Sayfada gözükecektir.
 
Unutulmamalıdır ki rüyalar alemi çok geniş ve çok spesifik bir kavramdır, rüyaları anlamak, yorumlamak ve doğru bir şekilde tefsirini, mealini gerçekleştirip aktarmak için ilim irfan sahibi olmanın yanında kendini bu işe adamak ve bu işi de hayır için yapmak en doğru en temizi olur. Dışarıda veya İnternet üzerinde yapılan her yoruma inanmamak ile birlikte rüyanızı geniş bir araştırmaya tabi tutarak anlamaya çalışmak da en doğru davranış olacaktır.

 
 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments