Rüyada Altın Çaldırmak

Rüyada Altın Çaldırmak

 
Rüyada altın çaldırmak görmek rüya alemi dünyasında geniş ve farklı anlamlar barındırmaktadır. Rüya tefsiri yorumlarında bulunan rüya alimi hocalarımız tarafından görülmüş olan bu rüya genel olarak iyi olarak bilinmek ile birlikte hayra yorumlanmaktadır. Genel olarak rüyada altın görülmesi bir erkek ve bir kadın için iki farklı meal içermektedir ancak rüyada altın çaldırmak rüyası iki karşı cins için de aynı mealleri taşımaktadır. Görülmüş olan bu rüyanın kadın tarafından mı yoksa erkek tarafından mı görüldüğüne bakılmaz ve yapılmış olan tefsir her iki cinsi de bağlamaktadır. Aynı zamanda rüyaların doğru ve net tefsiri için rüya sahibinin görmüş olduğu rüyanın içindeki ayrıntılar da doğrudan önem taşımaktadır. Rüyaların tefsiri için ayrıntılar çok önemli bir rol oynamaktadır, bundan dolayı görmüş olduğunuz rüyanın ayrıntılarını da iyice kontrol ederek tefsirine ulaşmaya çalışmanızda büyük yarar bulunmaktadır. Eğer makalenin tamamını okuduktan sonra dahi bir sonuca varamaz iseniz rüyanızı bize Ana Sayfadan ” Rüyanı Gönder ” butonuna tıklayarak gönderebilir, rüya tabiri yapan hocalarımıza yorumlatıp tekrar Ana Sayfada görüntüleyebilirsiniz.
 
 

Rüyada Altın Çaldırmak Ne Anlama Gelir ?

Rüyada Altın Çaldırmak rüya alimi hocalar tarafından pek çok şekilde tefsir edilip yorumlanmaktadır. Bu rüya birden fazla meali bünyesinde barındırmaktadır.
1. Meali : Rüya sahibi kişi çevresinde olup bitenden habersiz bir şekilde yaşamakta ve olan biten bir çok şey rüyayı gören kişiden saklanmaktadır, görülmüş olan bu rüyadan sonra rüya sahibi kişi bir bedel ödeyecek ve ödediği bu bedelden sonra hiç beklemediği bir anda kendisinden saklanan bütün sırlar ile yüzleşecek  manasına gelmektedir. Yani ; Rüya sahibinden bir şeyler saklandığına ve rüya sahibinin yanlışlıkla bütün bunlardan haberinin olacağına ve oldukça üzüleceğine delalet eder.
 
2.-Meali : Eğer rüya sahibi kişinin yaşı kemale ermiş ise veya saçları ağırmış ise görülmüş olan bu rüya onun için pek hayırlı olmaz. Bazı rüya alimlerine göre bu rüyayı yaşı büyük, saçı ağırmış kimseler görmüş ise rüya sahibi kişinin kendisinin ya da ev halkından birinin ileride yapacağı bir iş, bir takas ve benzeri bir durumdan ötürü zarara uğrayabileceği, maddi kayıplar yaşayabileceği şeklinde rivayet edilir. Aynı zamanda yakın bir kişiye borç verip ileride geri alamamak gibi bir durum da söz konusu olabilir.
Eğer bu rüya sahibinin yaşı genç ise ve henüz kendisini yaşlı kabul görmüyor ise bu kişi için rüyasında altın çaldırmak görmek ileride rüya sahibine uzanacak bir dost elinin de habercisi olabilir. Bu dost eli ile rüya sahibi kişi işlerini yoluna koyabilir, hayatı bir raya oturup düzene girebilir veya kendisini sevdiği bir işi yaparken bulabilir şeklinde tefsiri yapılmaktadır.
 
 

Rüyada Altın Çalınması

Rüyada altın çalınması rüyaların doğru şekilde meallerini sağlayan rüya tabiri hocalarımız tarafından girilecek kötü dönemin göstergesi olarak kabul edilip hayra yorulmaz. Her kim rüyasında altınını çaldırmış ise o kişi yakın zamanda neşesini kaybedecek, hüzne düşecek ve üzüntü onunla olacak şeklinde delalet görür. Ancak rüya sahibi kişi panikleyip, ne yapacağını bilmez bir tutuma düşmemelidir. Kötü olacak bu dönem geçicidir ve geçecektir. Her kim başına kötü olaylar geldiğinde ya da o kişi için kötü bir devir başlamış ise kişinin yapması gereken en önemli şey ; sakin kalarak, sükunetini korumak, bu dönemin sona ermesi için doğru ve aklı başında adımlar atmak ve Allah’a isyanda bulunmadan sabretmektir. Bu zorlu ve çetin dönem bittikten sonra rüyanın sahibi kişi rahatlayacak ve hayata karşı daha güçlü daha yıkılmadan durabilecektir. Aynı zamanda rüzgarı arkasına alıp güzel işler yapması da olası bir durumdur.
 
 

Rüyada Altın Çaldırmak Görmek

Rüyada altın çaldırmak görmek yukarıda da okuyabileceğiniz gibi derin ve birden fazla mealler barındırmaktadır. Bu mealleri ve ayrıntıları bu sayfa içerisinde gösterilen makaleden sağlayamamış ve rüyanızın tefsirini tam olarak öğrenememiş hissediyor iseniz Ana Sayfamızdan bize ” Rüyanı Gönder ” butonu ile görmüş olduğunuz rüyayı gönderebilir ve bu rüyayı, rüya alimi hocalarımıza yorumlatıp, neye alamet ettiğini öğrenebilirsiniz.

 

 
 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments