Rüyada Altın Bozdurmak

Rüyada Altın Bozdurmak

 
Rüyada Altın Bozdurmak görmek rüyalar alemi dünyasında alim olarak bilinen ve rüya mealleri yorumlayan rüya alimi hocalarımız tarafından ” belirli bir olaydan sonra aydınlanmak ” şeklinde bilinip hayra vesile olması şeklinde yorumlanır. Genel olarak bir rüyanın içinde altın görmek kadın ve erkek cinsi için iki farklı meali ortaya koymaktadır. Misal olarak eğer erkek rüyasında altın görmüş ise bu kötü günlerin gelecek olmasına, hüzne ve kedere yorumlanır iken bir kadının altın görmesi ise bunların tam tersi olarak kısmet, uzaklardan gelecek müjde ve iyi bir dönemin başladığına yorumlanır.
Ancak Rüyada altın bozdurmak rüyasının meali kadın için de erkek için de aynı anlamı taşımaktadır. İki cins için de ortak tefsiri olması bu rüyayı daha da anlamlı kılmaktadır.
Bunun ile birlikte rüyanızın net olarak ne manaya geldiğini öğrenmek için ve neye alamet ettiğini bilmek için rüyanızın içinde görmüş olduğunuz ayrıntılar da oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Bundan dolayı eğer aşağıdaki makalede rüyanızın mealini tam olarak zihninizde netleştirememiş iseniz Ana Sayfamızdan bize Rüyanı Gönder butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz rüyanızı yazabilirsiniz. Hocalarımız rüyanızı yorumlayıp size geri göndereceklerdir.
 
 

Rüyada Altın Bozdurmak Ne Anlama Gelir ?

Görülen bu rüya ilerde yaşanacak bir olayın haberi niteliği taşımaktadır. Her kim böyle bir rüya görmüş ise ileride gireceği bir tartışma sonucunda çözülmelere şahit olacak ve bu esnada daha önce hiç duymadığı şeyleri duyacak, ummadığı şeylere tanıklık edecek ve bir hayli şaşkınlık yaşayacak demektir. Görülen bu rüya ilerideki yaşanacak çözülme olayının habercisi niteliği taşımaktadır. Her kim rüyasında altın bozar ise o kişinin bilmediği, daha önce duymadığı bir çok önemli sır var demektir. Ve rüya sahibi kişiden saklanıyor ve rüyayı gören kişinin öğrenmesini engellemek için çabalayan kişilerin varlığına da delalettir. Rüyayı gören kişi ileride öğreneceği sırlar ile birlikte gündelik hayatında bir çok değişiklikler yaşayabilir. İyi gördükleri ile kötü, kötü gördükleri ile de iyi olabilir ve bir anda kendisini geçmiş yaşamından çok farklı bir yerde bulabilir.
 
Aynı zamanda rüyada bozdurulan altının bir diğer meali olarak da zenginlik, kazanç ve bolluk olarak bilinmektedir. Rüya alimlerinin bir kısmı görülen bu rüya ile ilgili rüya sahibi kişinin gelecek bir zamanda elinin rahatlayacağı ve maddi yönden iyi kazançlar elde edebileceğini söylemektedirler. Bu para tanınmayan bir insandan gelecek toplu bir miktar nakit de olabilir. Bu rüyanın yorumunun gerçekleşmesi ve rüya sahibinin eline yüklü miktarda para geçmesi durumunda eğer rüya sahibi kişi bu miktarın bir kısmı ile aç doyurur ve gariban insanlara yardımcı olup onlara el uzatır ise paranın bereketi artar ve gelecekte uğur ve şans onun ile birlikte olur.
 
Rüya sahibi kişi bu rüyayı görüldükten sonra sabah uyandığı vakit vücudu terlemiş ise bu terden kurtulmak ve temizlenmek için duşa girmeli veya kendine su tutarak üzerinden o teri akıtmalıdır. Bunu yapması bir nevi sünnettir ve rüyanın hayra yorulmasında rüyayı gören kişiye yardımcı olacaktır.

 
 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments