Rüyada Altın Bilezik Taktığını Görmek

Rüyada Altın Bilezik Taktığını Görmek

 
Rüyada altın bilezik taktığını görmek rüya tabiri tefsiri işi ile uğraşmakta olan rüya alimi hocalarımız tarafınca rüyanın ayrıntısına göre iyi ve kötü rüya olarak bilinip hayra yorulduğu gibi hayra yorulmadığı durumlar da bulunmaktadır. Rüyada altın bilezik bir kadın için ne kadar güzel ve ne kadar hayırlı ise bir erkek için de o kadar kötü ve o kadar hayır olmayan rüya olarak bilinip o şekilde yorumlanır. Rüyada altın bilezik taktığını görmek rüyası da buna paralellik gösterebilir. Aynı zamanda rüyanın doğru tefsir edilip net anlaşılabilmesi ve neye alamet ettiğini öğrenmek için görülmüş olan rüyanın içindeki ayrıntılar da önemli bir yer tutmaktadır. Aşağıdan görmüş olduğunuz rüyanın ayrıntıları ile alakalı tefsirleri okuyabilir rüyanızın neye yorulduğunu net bir şekilde öğrenebilirsiniz.
 
Rüyada bir kadının altın bilezik taktığını görmesi :
Eğer rüyada bir hanım efendi kişi altın bilezik taktığını görmüş ise bu rüyayı gören hanım efendi için rüya tefsiri ile uğraşan hocalarımız tarafından pek iyi bilinip pek hayra yorulur. Rüya sahibi kadın kişinin gerçek hayatında yakın bir zamanda olumlu bir gelişme olacağının habercisidir, ve bu olumlu gelişmenin müjdeleyicisi olarak görülmüş bir rüya olabilir. Bu müjde kısmet ya da geçmişten bugüne uzanan bir takım sorunlardan kurtulma, bazı konularda beraat etme ( aklanma ) veya çevre halkı içinden rüya sahibi kadın kişiye yardım edilip destek görülmesi olabilir.
 
 

Rüyada bir erkeğin altın bilezik taktığını görmesi :
Eğer bir erkek rüyasında altın bilezik taktığını görmüş ise bu rüya: rüya tabirlerinin doğru tefsirleri için uğraşan rüya alimi hocalarımız tarafından pek hayra yorumlanmayıp iyi olarak bilinmez. Görülmüş olan bu rüya keder, sıkıntı, üzüntü ve hüznün habercisi olabilecek nitelikte bir rüyadır.
Rüyada altın bilezik taktığını görmek bir kadın için ne kadar olumlu ne kadar güzel ve hayırlı bir rüya olarak bilinse de bu rüya bir erkek için tam aksi yönde olup kötü bir döneme, hayırsız işlere ve kötü niyetli arkadaşlara yorulur. Rüya sahibi erkek için kötü bir dönemin başlamasına, hayırsız ve erkek kişisini üzecek bir takım olaylar yaşanacağına delalet eder. Ancak bu dönem geçicidir ve erkek kişi sakin kalıp bu dönemi atlatır ise önü açık ve aydınlık olacaktır.

 
 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments