Rüyada Altın Bilezik Görmek

Rüyada Altın Bilezik Görmek

 
Rüyada altın bilezik görmek rüya tabirlerinin tefsirleri ile uğraşan rüya alimi hocalarımız tarafından iyi bir rüya olarak bilinip hayra yorulur. Fakat her rüya gibi görülmüş olan bu rüyanın da ayrıntılarının bilinmesi ve araştırılması rüyanızın doğru olarak tefsir edilmesinde önemli rol oynamaktadır.
 
Rüyanın tefsirinin kadın için yorumu :
Rüyada altın bilezik görmüş olan bir hanım efendi genel bakımına oldukça dikkat ve özen gösteriyor demektir. Bu hanım efendi makyajına, giyimine özen gösterip takı takmayı da seven bir kimsedir. Aynı zamanda Gerçek hayatında bulunduğu her ortamda dikkatleri üzerine çekmeyi beceriyor ve düzgün konuşması ile de beğeni topluyordur. Görülmüş olan bu rüya ise rüya sahibi kadının kendisine olan saygısı, güveni ve dışarıya karşı güçlü duruşuna alamet olarak görülmüş olabilir ya da bu kadın kişinin çevresindeki itibarının daha da artacağının alameti de olabilir.
Eğer rüyayı gören kadın evli ise bu onun kocasından yoğun bir sevgi göreceğine ve bir sürpriz ile karşılaşacağına eğer rüya sahibi kadın bekar ise görülmüş olan bu rüya rüyayı gören kadın kişisinin çevresinde onunla izdivaca girmek niyetinde olan kişilerin varlığının alameti olarak görülmektedir.
 
 
Rüyada altın bilezik görmek ‘ in erkek için tefsiri :
Rüya alimi hocalar bir erkeğin rüyada altın bilezik görmüş olmasını iyi olarak söylemezler ve pek hayra da yorulmaz. Altın bilezik erkek için sıkıntı ve güç durum demektir. Rüya sahibi erkek kişi için yakın bir zamanda zorlu bir dönemin başlayacağına delalet eder, bu dönem içinde rüyayı gören erkek kişi sorun ve sıkıntılar ile boğuşabilir ve bu sorun ve sıkıntılar erkeği bir hayli dara düşürebilir. Ancak bu dönem geçici olduğu gibi eğer rüya sahibi erkek kişi temkinli davranıp akla mantığa uygun adımlarda bulunur ve sükunetini koruyup Allah’a isyan etmeden geçmesini bekler ise bu dönem sona erdiğinde erkek kişi ödüllendirilir.
Bu ödüller arasında rüya sahibi erkeğin hayatı içinde gelecek dönemlerde olumlu gelişmeler yaşanabileceği gibi uzaklardan bir müjde ile de rüya sahibinin hayatı olumlu bir ivme yakalayarak yukarı doğru çıkabilir ve erkek kişinin eli rahatlayabilir.

 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 

 

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments