Rüyada Altın Bilezik Bulmak Görmek

Rüyada Altın Bilezik Bulmak

 
Rüyada altın bilezik bulmak görmek rüyaların doğru bir şekilde meallerini bulması için çabalayan rüya alimi hocalarımız tarafından oldukça iyi bir rüya olarak bilinip pek hayra yorulur. Rüyada altın bilezik görmek erkek için farklı kadın için farklı tefsirlerde bulunsa da bu rüyada altın bilezik bulmak erkek için de kadın için de aynı meali taşımakta ve iyiye delalet etmektedir.
Bu rüyanın bir den çok tefsiri ve meali bulunmaktadır.
İlk olarak görülmüş olan bu rüya yakın bir zamanda rüya sahibi kişinin halk içinde yer alan bir kişi ile ikili bir münasebetinin olacağına ve bu ikili diyalog ve münasebet sonucu ortaya çıkan yakınlıktan hayırlı bir iş meydana geleceğine alamet edilir. Bu iş iki tarafa da olumlu dönüşler sağlayacağı gibi rüya sahibi kişinin ve onun yakın ilişkide bulunduğu kişinin yararına olup hayatlarını olumlu yönde yükseltip onlara ivme kazandırabilir.
 
İkinci olarak görülmüş olan bu rüya: hiç beklenmedik bir anda olmadık bir şeyin olacak olması olarak görülebilir. Örneklemek gerekir ise ; şans oyunlarında talih kuşu ya da beklenmedik bir miras olabilir. Veya bir kişiden toplu miktarda bir para alınması da bu ihtimale dahil bir durumdur.
Her ihtimalde de rüyayı gören kişinin yararına olacak ve rüya sahibi kişiyi bir hayli sevince boğacak bir durum yaşanması olasıdır.
 
Son olarak ise bu rüyanın mealini rüya alimi hocalarımız şöyle yorumlamaktadır : Rüyada altın bilezik bulmak rüya sahibi kişinin karşısına çıkacak bir şansa alamet olarak görülmüştür. Bu şans rüya sahibi kişinin beklemediği bir kişiden beklemediği bir anda ortaya çıkabilir ve bir fırsat niteliği taşıyabilir. Eğer rüyayı gören kişi bu fırsatı iyi değerlendirmeyi başarıp güzel, olumlu ve mantıklı adımlar atar ise kişinin yararına olacak ve ciddi, büyük bir başarı yakalayacak demektir. Bu başarı sonucunda rüyayı gören kişi geçmişteki borçlarından arınabilir, elini rahatlatabilir ve bolluğa erebilir demektir. Aynı zamanda bu durum rüya sahibinin ev hanesinden birinin başına da gelebilir ve ev hanesinden birinin yakaladığı bu fırsat doğru şekilde değerlendirilir ise rüya sahibi kişiyi de olumlu yönde etkileyebilir ve hayatında güzel değişikliklere yol açabilir.

 
 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments