Rüyada Altı Parmak Görmek

Rüyada Altı Parmak Görmek

 
Rüyada Altı Parmak Görmek, rüya tabiri tefsirinde bulunan rüya alimi hocalarımız tarafından çalışkanlık ve özveri olarak özetlenmekte olup hayra yorulur. Bu rüya çok çalışmaya, çabalamaya, efor sarf etmeye ve bir şeyi arzulu istemeye yorulur. Ancak rüya sahibi kişi ne kadar çalışır ve ne kadar çabalar ise çabalasın bir türlü istediği şeyi elde edememekte, ona sahip olamamakta ve bu durumdan ötürü derin bir kaygı duymaktadır. Rüyanın görülmesinin sebeplerinden biri bu olabilir ve iyiye alamet olarak görülmektedir. Her kim rüyasında altı parmak görmüş ise bu kişi ne kadar çalışırsa ne kadar çabalarsa ve ne kadar ter dökerse döksün kendini yeterli hissedemiyor ve hayalini kurduğu şeye ulaşamıyor demektir. Görülmüş olan bu rüya ise rüya sahibi kişiye bu şekilde yoğun çalışmaya ve disiplini elden bırakmayarak çaba sarf etmeye devam ettiği takdirde isteğinin kabul olacağını müjdelemek amacı ile görülmüş olabilir.
 
Rüya sahibi kişinin çalışırken sağlığını da düşünmesi ve sıhhatini boşlamamış olması önemli bir nokta olarak durmaktadır. Eğer rüya sahibi kişi peşinde koştuğu işin peşinden bu kadar çaba sarf ederken sağlığından olursa ve duraksar ise bu onun için kötü, olumsuz olacaktır ve amacını iyice güçleştirecektir. Bundan dolayı tedbiri elden bırakmadan çalışmak, çabalamak en doğru karar olacaktır.
 
Unutmayın ki Allah çalışkan kullarını sever ve onları bir zaman ödüllendirir. Çalışmak, üretmek İslamda da sünnet olarak bilinip çalışkan insana da hayırlı insan olarak fısıldanır.

 
 
Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz
rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 
 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments