Rüyada Alnından Öpmek

Rüyada Alnından Öpmek

 
Rüyada alnından öpmek görmek, kişi kimi alnından öpüyor ise o kişiye müjdeli ve hayırlı bir haber vereceğine, o kişiye şans getireceğine, hayatına bolluk bereket getireceğine işaret edilir. Asıl olarak kişinin alnından öptüğü kişiye herhangi bir konuda aracı olup her türlü yardımı ve desteği olacağına delalet eder.

Rüyayı gören kişinin alnından öptüğü eğer bir talebe ise, onun eğitim hayatında hayırlı ve güzel başarılar elde etmesine, okulunu yüksek dereceler ile bitirip iş hayatında önemli konumlara gelerek hem iş hemde sosyal hayatında yüksek mevkilerde olacağına delalettir.

Rüyayı gören kişinin alnından öptüğü kişi eğer bekar biri ise , kişinin aracı olarak alnından öptüğü kişinin hayatında mutlu bir beraberliğe vesile olacağına ve bu iki insanın ileride hayatlarını birleştirerek mutlu ve huzurlu bir yuva kuracaklarına işarettir.

Rüyayı gören kişinin öptüğü kişi eğer evli biri ise yakında bir bebek haberi alacaklarına ve bu bebeğin de şanslı ve mutlu olacağına işarettir.

Eğer rüyayı gören kişi ailesinden birinin alnını öpüyor ise kişinin ailesinden birinin çok önemli başarılara imza atacağını ve buna bütün ailenin sevinip mutlu olacağı şeklinde yorumlanır.Kişi ağlayarak bir başkasını alnından öpüyor ise hiç beklemediği bir anda dertlerine derman olacağına ve bu sayede mutlu bir hayat süreceğine işarettir.

Rüyada sevdiği bir insanın alnını öpüp yolculuğa çıkan bir kişinin, uzun zaman bir konu üzerinde düşünüp her türlü olumsuzluğa ve engele göğüs gererek bir karar almasına, ancak bu karar sebebiyle bir zaman sonra pişmanlık duygusunu hissedeceğine, yine de kararından vazgeçmeyip yoluna devam ederek bütün sıkıntıların sonunda bitip mutlu ve huzurlu olacağına delalettir.

Başka bir yorum ise, rüyada alnından öpmek gören kişinin bir insanı,bir mevkiyi ya da bir malı her şeyden çok istediğine ve buna nasıl ulaşacağına dair gereğinden fazla kafa yorduğuna işaret eder. Böyle rüyalar gören kişinin onları üzen konularda çevrelerinden, sevdiklerinden desteğe ihtiyaçları olduğunu da gösterir. Kişi çevresinden aldığı bu destek ile hayatına yön verirler. Böyle rüyalar gören kişilerin hayatlarında çok büyük beklentileri olduğu ancak yalnız başlarına hareket etmekten korktuklarını ve bu yüzden sürekli olarak desteğe ihtiyaç duyup hayatlarını buna göre yönlendirdiklerine işaret etmektedir.

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz
rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 

Rüyanızın Yorumu

Kardelen Cetinkaya

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments