Rüyada Almanya’ya Gitmek

Rüyada Almanya’ya Gitmek

 
Rüyada Almanya’ya gitmek  öncelikle rüyayı gören kişinin hayatında elde etmek istediği amaçları ve idealleri olduğunu, onlara ulaşabilmek için çok fazla çaba sarf ettiğini ve hayattaki beklentilerinin yüksek olduğuna işaret eder. Kişinin bu idealleri ile hayat standartlarını iyileştirmeye ve hayatını rahat ve mutlu bir şekilde geçirebilmeyi amaçladığına delalettir. Bu sebepten dolayı kişi kendini güçlü ve çok hırslı olarak hissedebilir. Rüyayı gören kişi ideallerine ulaşmak için hissettiği bu hırs ve güçle önüne çıkan her türlü engeli aşıp yoluna devam edebileceğine işaret eder.

Rüyada Almanya’ya giderken ağladığını görmek ise rüyayı gören kişinin önüne çıkan küçük bir engeli çok rahat aşabileceğini düşünüp yanılmasına, bu engelin kişiyi gerçek manada zorlamasına, onu aşabilmek için yakın çevresinden yardım istemesine ve bu yardımın daha çok maddiyatla alakalı olmasına delalet eder. Eğer kişi Almanya’ya çok büyük bir bavul ile gidiyorise , kişinin hayatına çok büyük radikal kararlar alarak bütün hayatını ; işinin,ailesini,sosyal hayatını düşünmeden ve ardına bakmadan yeni tercihler yaparak hayatını yeni yollara çevirdiğine delalettir. Bu yeni tercihlerle beraber ayrıca kişinin maddiyatının da güçleneceğine işaret edilir.

Rüyada Almanya’ya gülerek gitmek ise, rüyayı gören kişinin elde ettiği malın, mülkün, paranın kalıcı olacağını ve kişinin ailesinin, çocuklarının ve hatta torunlarının da bu mirastan faydalanacağına delalettir.

Kişi rüyasında Almanya’da bulunduğunu görüyor ise bu hayal kırıklığına işaret eder.Rüyayı gören kişinin işinden, ailesinden veya sosyal çevresinden dolayı hiç ummadığı bir anda hiç beklemediği bir olay ile karşı karşıya kalacağını bu yüzden uzun bir süre mutsuz olup hayallerinin ve  beklentilerinin yıkılmasına işaret etmektedir.
 

Rüyada Almanyayı Görmek

 
Rüyada Almanyayı görmek kişinin sahip olduğu beklentilerin boşa çıkacağına veya bu beklentilerin sonucunun iyi ve tatmin edici olmayacağına işarettir. Kişinin çok fazla beklentisi olmasının ona zarar vereceğine, beklediği süre sonunda beklentilerinin ona hiçbir şey kazandırmayacağına aksine daha çok kişiye zarar verip hayal kırıklığına uğratacağına delalettir.

Genel olarak rüyada Almanyaya gitmek veya Almanya’da bulunduğunu görmek hayırlı olarak yorumlanmaz.

 
 
Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz
rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 
 

Rüyanızın Yorumu

Kardelen Cetinkaya

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments