Rüyada Allah ile Konuşmak


 

Rüyada Allah ile Konuşmak

 
Rüyada Allah ile Konuşmak görmek rüya tabiri meali yapan hocalarımız tarafından pek mübarek görülüp çok hayırlı bir rüya olmasına yorulur. Her kim rüyasında Allah ile konuşabilmiş ise kendisini rahatlamış hisseder. Tez zaman dilimi içinde sorunların, sıkıntıların sona ereceğine, mutluluğun, güzelliğin, sıhhatin, sağlığın, vuku bulacağına delalet eder. Allah’ın hidayeti, bereketi, şefkati,sevgisi, hikmeti ve şefaatinin rüya sahibi kişi ile beraber olacağının haberini müjdeler. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin hastalıklarından kurtulup şifa bulmasına ve göz yaşlarının dinmesine, artık ağlamamaya ve illa ki ağlanacak ise mutluluktan ağlanacak olmasına işarettir.
 
Rüya sahibi kişinin ev hanesi de bu durumdan nasiplenecek ve Allah’ın hidayetini, şefaatini, bolluk ve bereketini, sıhhatini üzerine alarak mutlu bir döneme başlayacaklarına alamet etmektedir.
Rüyada Allah ile Konuşmak yüzlerce rüya arasında en hoş en güzel en mübarek rüyalardan biridir. Bu rüya kolay kolay herkese nasip olmaz.
Rüyayı gören kimseler Allah’ın sevdiği kulu olmaya devam etmeli ve yüreğinden sevgiyi, merhameti ve şefkati eksik etmemeli, yardıma muhtaç kimselere yardım ederek onların elinden tutmayı, Allah’ın yarattığı her canlıyı koruyup onlara saygılı olmaya devam etmeyi ihmal etmemelidir.
Rüya sahibi kişi eğer bu şekilde davranarak güzel ahlakını bozmaz ve Allah’ın yolunda elçi olmaya devam eder ise bu mutluluk ve huzur bir ömür bünyelerinde daim olabilir ve ailesi ile güzel, aydınlık yollarda yürüyebilir.
 
 

Rüyada Allah’ı Zikretmek

 
Rüyada Allah’ı Zikretmek gören kimselerin sağlığı, sevinci, mutluluğu bol olacak ve ailesi ile beraber nice güzel anlar, zamanlar yaşayacak ve güzel topraklar görecek şeklinde yorumlanmak ile birlikte bütün rüya alimi yapan hocalar tarafından pek hayırlı pek mübarek bir rüya olarak tanımlanır.
Her kim rüyasında Allah’ı zikretmiş ise o kişi Allah’ın sevgili kulu olmaya yakındır ve güzel ahlaklı kimsedir. Bu rüya da kolay kolay kimselere nasip olabilecek bir rüya değildir.

 

Rüyada Allah’a El Açıp Dua Etmek

 
Rüyada Allah’a el açıp dua etmek görmek de bu makaledeki diğer rüyalar gibi rüya tefsiri ile uğraşan hocalarımız tarafından pek mübarek pek hayırlı bir rüya olarak görülüp hayra yorulur. Bu rüyayı gören kimselerin sırtı kolay kolay yere gelmez ve düşmanları tarafından korunurlar. Düşmanlarının kem gözleri bu rüya sahiplerine etki etmez ve rüya sahibi hakkında diledikleri kötü dilekler kabul görmez.
Aynı zamanda bu rüyayı gören kişinin uzun bir süredir istediği, arzuladığı şey kabul olacak demektir.

 

 

 
 
Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz
rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 
 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments