Rüyada Alkol Görmek

Rüyada Alkol Görmek

 
Rüyada alkol görmek rüya tabiri meallerinde bulunan hocalarımız tarafından kötü olan bir rüya olarak kabullenilmiş olup genelde hayıra yorulmaz. Rüyada alkol görmek genel olarak rüya sahibi kişinin hayatında yakın bir zamanda kötü olaylar yaşanacağına işaret eder. Bu rüya; rüyayı gören kişiye kötü, zorlu ve çetin bir dönemin başlayacak olmasının alamet mesajını verir verir. Rüyanın sahibi, gerçek hayatında bir kaç sefer harama bulaşmış ya da bu sıralar harama bulaşacak üzre olmasına yakın olduğu aşikardır. Rüya sahibi bu kişi geçmiş yaşantısında bir kişinin ahını almış ise ya da kötü bir durumda bulunup olmayacak sıkıntılar yaratmış ise bundan sebep yakın bir zaman içinde sıkıntı içine girecek ve zorlu, yoğun bir döneme girecek demektir. Bu dönemin içinde rüya sahibini bir çok sorun, kargaşa baş ağrısı, sıkıntı ve hüzün beklemekte olup rüya sahibi kişiyi oldukça yoracak ve hüzne uğratacak, umudunu yitirmesine sebep olacak olaylar yaşanması da pek olası bir ihtimaldir. Bu dönemin içinde yaşanacak sorunlar,, hüzünler sıkıntı ve duyulacak üzüntü geçici olmak ile birlikte bu zorlu dönemin ne kadar uzun süreceği de kesin olarak söylenemez. Fakat eğer rüyayı gören kişi bu zorlu döneminde isyan etmeyip, öfkeden ve sinirden uzak durup sakin kalmayı başarıp bu kötü dönemin sona ermesini bekler ise ve kötü zamanlarında aklı başında hareket edip, mantığını korur ve sükunetine sahip çıkar ise bu çetin zamanları atlatabilme olasılığı bir hayli yüksektir.

 

Rüyada Alkol görmek gören kişinin yapması gerekenler :

Bu kişi geçmiş yaşantısında yapmış olduğu hatalar ile tekrar yüzleşmeli, eğer geçmiş hayatında helallik almadığı bir kimse var ise helallik almalı ve geçmiş yaşantısında yapmış olduğu kötülüklerden dolayı tövbe ederek Yüce Allah’ın huzunrda tövbe etmeli ve af dilemelidir. İlerideki yaşantısında bir daha asla harama el uzatmamalı ve kendi yaşantısını düzene sokarak Allah yolunda, hak yolunda vazifesini yerine getirmelidir.
Rüya sahibi kişi gerçek yaşantısında bir takım sorun ve sıkıntılar yaşadığında ne yapacağını bilemez ise ev hanesindeki ya da çevresindeki yaşı kemale ermiş kişiler ile sorun ve sıkıntılarını paylaşıp onlardan nasihatler almalıdır.
 
Bunun dışında eğer rüyayı gören kişinin maddi yönden bir sıkıntısı yok ise ve rahatı yerinde olup geçim kaygısı gütmüyor ise halk arasında bulunan gariban insanlara elini uzatmalı, yardıma muhtaç olan kişilere yardım etmeli, fakir kimselerin az da olsun rahat bir yaşama kavuşmaları için onlara el uzatmalıdır.
 
Yüce Allah paylaşabilen kullarını sever ve sayar. Her kim yüreğindeki merhamet ile kimsesizlerin kimsesi olursa o kişi çok hayırlı bir kimsedir.
 
 
Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz
rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments