Rüyada Alkol Almak

Rüyada Alkol Almak

 
Rüyada alkol almak görmek rüya tabiri mealleri yapan hocalarımız tarafından kötü bir rüya olarak bellenmiş olup pek hayıra yorulmaz. Rüyada alkol almak genel olarak rüyayı gören kişinin başına yakın bir zamanda kötü olaylar geleceğine delalet eder. Rüya sahibi kişiye kötü bir dönemin başlayacağının alametini verir. Rüya sahibi kişi gündelik hayatında bir kaç defa harama bulaşmış veya bu aralar harama bulaşmak üzere olmaya yakın olduğu söylenebilir. Bu kişi geçmişte birinin ahını almış ise veya kötü bir olay meydana getirmiş ise bundan dolayı yakın zamanda sıkıntı içine girecek ve zorlu, çetin bir döneme girecek demektir. Bu dönemde rüya sahibini bir çok sorun, sıkıntı, baş ağrısı ve hüzün beklemekte olup kişiyi oldukça yoracak ve hezeyana uğratacak, umudunu kıracak olaylar yaşanması da olasıdır. Bu dönemde yaşanacak sorunlar sıkıntılar, hüzünler ve duyulan üzüntü geçici olmak ile beraber bu dönemin ne kadar süreceği de kesin değildir. Ancak eğer rüya sahibi kişi bu döneme girdiğinde isyan etmeyip, öfkelenip sinirlenmeden sakin kalabilip bu kötü dönemin bitmesini beklerse ve kötü zamanlarında mantıklı hareket edip aklı başında kalırsa, sükunetine sahip çıkarsa bu zorlu zamanları atlatabilir.

 

Rüyada Alkol almak gören kişinin yapması gerekenler :
 
Bu kişi geçmişte yapmış olduğu hatalar ile yüzleşmeli, eğer geçmiş yaşantısında helallik almadığı bir kişi var ise helallik almalı ve yapmış olduğu kötülüklerden ötürü tövbe ederek Yüce yaratan olan Allah’tan af dilemeli ve tövbe etmelidir. Bir daha harama el uzatmamalı ve kendi hayatını düzene koyarak Allah yolunda elçi olmalıdır.
Rüya sahibi kişi gerçek hayatında bazı sorun ve sıkıntılarda ne yapacağını bilemez ise ev hanesindeki ya da çevresindeki yaşı kemale ermiş kimseler ile sorunlarını ve sıkıntılarını paylaşmalı onlardan nasihat dinlemelidir.
 
Aynı zamanda eğer rüya sahibi kişinin maddi yönden rahatı yerindeyse ve geçim kaygısı gütmüyor ise çevresinde bulunan gariban insanlara el uzatmalı, yardıma ihtiyacı olan kimselere yardım etmeli, fakir kişilerin biraz olsun rahat bir yaşama kavuşmalarında onlara el atmalıdır.
 
Yüce Allah paylaşan kullarını sever ve kollar. Her kim yüreğindeki merhamet ile kimsesizlerin kimsesi olur ise o çok hayırlı bir kimsedir.

 
 
Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz
rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 
 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments