Rüyada Alkışlanmak

Rüyada Alkışlanmak

 
Rüyada alkışlanmak rüya alimleri tarafından güzel rüya olarak tabir edilir ve hayra yorumlanır. Rüyada alkışlandığını gören kişi yakın bir zamanda yapacağı bir işten dolayı etrafından olumlu tepkiler alacak ve ailesinin kendisi ile övünç duymasını sağlayacak şeklinde alamet edilir. Rüyada alkışlanmak gerçek hayatta başarıya açılan kapının anahtarı şeklinde görülür ve çoğu rüya alimi bu rüya için başarılı yaşamın rüyası şeklinde tefsir yaparlar. Rüya sahibi kişi geçmişten beri üzerinde durduğu bir işi hayata geçirebilir ve bu işten ekmek yiyebilir ve güzel başarıların altına imzasını atabilir. Aynı zamanda çevresindeki insanlara iyi örnek oluşturarak onlara da ilham verebilir, o kişilerin ufkunu açıp onları cesaretlendirebilir.
 
Aynı zamanda rüyayı gören kişinin bundan sonrası için de mücadelesini eksik etmeyeceğine ve kafasında belirlediği o son hayali gerçekleştirene kadar gerçek yaşantısında durmayacağına ve asla pes etmeyeceğine de delalet eder. Bu rüyayı gören kişiler genel olarak hayatlarında başarıya aç kimselerdir ve ya yakın bir zamanda başarıya ulaşmaları an meselesidir ya da başarıya ulaşmış ancak bununla yetinmeyen kimselerdir. Eğer geçmiş hayatlarında bir takım sorun ve sıkıntıları ile boğuşmuş iseler bu rüyadan sonra çoğu sorun ve sıkıntıyı geride bırakarak iş hayatına konsantre bir şekilde yollarına devam edecekler denebilir.
 
Ancak rüyada alkışlanmak gören kişiler başarıyı ve maddiyatı elde ettikten sonra yalnızca kendi hayatını ve daha çok para kazanmayı, daha çok yükselmeyi düşünürken bunun yanında çevresinde yardıma muhtaç kimseleri de düşünmek zorundadırlar. Bu kimselerin elinden tutup onların karınlarını doyurmak ve biraz olsun onları rahat bir yaşama kavuşturmak oldukça önemlidir ve rüya sahibinin buradan alacağı hayır duaları ve sevaplar onu bir ömür korur ve kollar. Aynı zamanda yaptığı işlerde de uğur ve bereket getirir. Allah paylaşan kullarını sever ve onları kollar.
 
 

Rüyada Sahnede Alkışlanmak

Rüya sahnede alkışlanmak gören kişi yakın bir zamanda herkesin ağzını açık bırakacak bir proje girişiminde yer alabilir ve bunu hayata geçirebilir. Bu proje sayesinde iyi işler sonuçlandırabilir ve başarı elde edebilir. Her kim rüyasında sahnede alkışlanmış ise yakın bir zamanda çevresi tarafından övgü ile bahsedilecek ve herkesin takdirini toplayacak bir iş bitireceğinin alameti olarak görülür.

 

Rüyada Alkış Sesi Duymak

Rüyada alkış sesi duymak rüya tabiri alimi hocalar tarafından iyi bir rüya olarak görülüp hayra yorumlanmaktadır. Bu rüyanın tefsiri şu şekildedir :
Her kim rüyasında alkış sesi duymuş ise o kişi yakın bir zamanca bir inanç, azim sahibi olacak ve azmettiği işin peşinden soluksuz bir şekilde koşacak demektir. Bu yolda çok sayıda macera yaşayacak bu maceralardan da çok büyük tecrübeler bünyesine katarak yoluna devam edecek şeklinde yorumlanır. Eğer rüya sahibi kişi disiplinli çalışır ve mantıklı hareketlerde bulunursa bu inanç onu çok güzel yerlere götürecek ve sonunda arzu ettiği şeye kavuşacak, mesut olacak şeklinde tefsiri yapılır.

 
 
Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz
rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 
 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments