Rüyada Alkışlamak

Rüyada Alkışlamak

 
Rüyada alkışlamak görmek rüya alimleri tarafından hayırlı bir rüya olarak görülür. Bu rüyanın tefsiri şu şekilde yapılmıştır : Her kim rüyasında alkışladığını görmüş ise bu kişi doğru şeyleri kendine örnek alıyor demektir. Yani rüya sahibi kişi gerçek hayatında örnek aldığı kişi veya rol model sayesinde iyi şeyler öğrenebilir ve kendisine katkı sağlayabilir demektir. Aynı zamanda doğru şeyleri takip ediyor ve kafasında planladığı ve hayata geçirmek istediği iş için doğru bir çevrede bulunuyor ve doğru kişiler ile beraber demektir. Epey zamandır planını kurduğu işin nasıl yürütüleceğini, nasıl işleyeceğini ve nasıl hayata geçirileceğini bilmeyen rüya sahibi çevresi ve örnek aldığı kişiler sayesinde bu işlerin akıbetini ve işleyişini kısa zamanda öğrenecek ve bu bilgiler sayesinde ileride yapacağı işte başarıya daha rahat ulaşacak şeklinde de yorumlanmaktadır.
Kısaca bahis etmek gerekir ise bu rüya ; rüya sahibi kişi kendi isteği ile girmiş olduğu çevreden faydalanacak ve öğrendikleri sayesinde ileride rahat bir yaşam sürecek olmasına delalet olarak görülür.

 

Rüyada Alkışladığını Görmek

Rüyada alkışladığını görmek de rüya alimleri tarafından hayra yorumlanır. Eğer kişi rüyasında kendisini uzaktan bir başkasını alkışlıyor veya bir konferansta konuşmacıyı alkışlıyor olarak görmüş ise bu kişi kafasındaki işi oturtmuş ve eğer yeterli hassasiyetini gösterir ise bu işten ekmek yiyecek ve başarı yakalayacak şeklinde yorumlanmaktadır.

 

Rüyada Birini Alkışlamak

Rüyada birini alkışlamak da pek hayırlı bir rüyadır. Genel olarak rüyada alkışlamak güzel ve iyi rüya olarak bilinse de rüyada görülen ayrıntıların da rüyanın tefsiri için önemi büyüktür. Rüyada sadece bir kişiyi alkışlamak o kişinin rüya sahibine oldukça hayrının dokunacak olmasına alamet eder. Rüya sahibi kişi gerçek hayatta rüyasında alkış yaptığı kişiden iyi bir fayda, menfaat ve yardım görecek demektir. Bu kişi sayesinde bir işe atılabilir veya atılmış olduğu bir işte bir sorunu ortadan kaldırarak rüya sahibinin omuzundan yük alabilir. Böyle bir rüya gören kimse bu rüyasını pek kimse ile paylaşmaz ise rüyayı gören kişi için daha da hayırlı gelişmeler olabilir.

 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz
rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 
 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments