Rüyada Alışveriş Yaptığını Görmek


 

Rüyada Alışveriş Yaptığını Görmek

 
Rüyada alışveriş yaptığını görmek rüya alimlerinin yaptığı yorumlardan bilindiğine göre hayırlı bir rüyadır ve bu rüyayı gören kimselerin gelecekteki maddi durumları iyiye doğru ivme alacaktır. Rüyayı gören kişinin eline toplu para geçebileceğine, borçlarından sıyrılabileceğine, hayırlı güzel işlerde bulunabileceğine alamet eder. Rüyada alış veriş yaptığını görmek gören kimse gerçek hayatta eline geçebilecek toplu paranın yanında mal mülk sahibi de olabilir. Bu mal mülk ; ev, araba, arsa veya pahalı bir ev eşyası olabilir.
Kısaca yorumlayacak olur ise rüya sahibinin epey bir zamandır arzuladığı ve elde etmek istediği bir şeyin sonunda sahibi olabileceğine alamet eder.
Rüyada sadece alış veriş yaptığını görmüş ise bu tefsirler geçerli olunur ancak rüyada görülmüş ayrıntılar ile rüyanın tefsiri değişim gösterebilir.
Alt metinde rüyanızın ayrıntısına göre tefsiri inceleyebilir, rüyanızın mealini öğrenebilirsiniz.

 

Rüyada Mutfak Alışverişi Yapmak

 
Rüyada mutfak alışverişi yapmak hayırlı bir rüya olarak bilinir ve rüyayı gören kişinin ev hanesine bereket geleceği ve ev hanesinden birinin eline iyi bir miktarda para geçeceğine işaret eder. Bu kişi her kim ise eline geçecek parayı iyi değerlendirip karlı işlerde bulunur ise ev hanesinin ferahı artar ve bundan sonraki hayatlarında geçim sıkıntısı gütmeden rahat yaşarlar. Ancak ele geçen toplu paranın bir kısmı ile fakirlere yardım etmek ve onların karnını doyurmak biraz olsun onların hayatlarını rahatlatmak da oldukça önemlidir ve eldeki paranın bereketini arttırarak ev hanesine uğur getirir.
Tabi ki bu işi yaparken Allah’ın bir kuralı olduğu için değil de samimi bir şekilde yardım etmek için yapılması önemlidir. Allah kendisinden korktuğu için iş yapılmasından ise merhamet ve şefkat ile samimi işler yapanları daha çok sever.

 

Rüyada Temizlik Alışverişi Yapmak

 
Rüyada temizlik alışverişi yapmak rüya sahibinin gerçek hayatında bir sırrı olduğuna delalet eder. Bu sırf kendisi ile alakalı da olabilir veya başka bir kişinin rüya sahibine vermiş olduğu bir sır da olabilir. Görülen bu rüya sırrın rüya sahibine ağrılık yapmaya başlamış olabileceğine alamet olabilir.
Bundan dolayı rüya sahibi biraz sıkıntıya düşmüş ve ne yapacağını bilmiyor şeklinde yorumlanabilir.

 

Rüyada Bebek Eşyaları Alışverişi Yapmak

 
Rüyada bebek eşyaları alışverişi yapmak rüya alimleri tarafından hayra yorumlanmaktadır. Genel olarak böyle bir rüyanın tefsiri rüya sahibi kişinin evlat sahibi olacağı şeklinde tefsir edilir.

 

Rüyada İlaç Satın Almak

 
Rüyada ilaç satın almak rüya alimleri tarafından hayırlı bir rüya olarak görülür. Rüya sahibi kişi hasta ise tez zamanda şifa bulacağı şeklinde delalet görür. Eğer rüya sahibi kişi hasta değil ise ev hanesinden ya da çevresinden bir kişinin hastalığının şifa bulacağı anlamı taşımaktadır.

 

 
 
Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz
rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 
 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments