Rüyada Alışveriş Yapmak

Rüyada Alışveriş Yapmak

 
Rüyada alışveriş yapmak rüya alimleri tarafından pek hayra yorumlanmaktadır ve rüya tabiri dünyasında hayırlı rüya olarak bilinip, güzel haber müjdesi olarak görülmektedir. Rüyada alışveriş yapmak belirli bir zaman geçtikten sonra rüya sahibi kişinin eline geçecek olan toplu paraya delalet eder. Bu paranın gerçek hayatta ne zaman ele geçeceği rüya sahibinin rüyasında gördüğü ayrıntılar ile değişkenlik gösterebilir. Eğer rüya sahibi alışverişten sonra para üstü verdiğini görmüş ise bu süreç gerçek yaşantısında oldukça hızlı ilerleyecek ve rüya sahibi toplu parasına yakın bir zamanda ulaşacak demektir.
Rüyasında alışveriş yaptığını görmüş kimse toplu para edindikten sonra bu parasını har vurup harman savurmak ve kişisel zevklerine harcamak yerine aklı başında bir şekilde parayı elinde tutup karlı bir yatırıma yönelirse veya çevresinden gelebilecek mantıklı tavsiyeleri dinleyip aklına yatan bir işe girişirse başarıyı yakalayıp önündeki yaşantısını geçim kaygısı olmadan, rahat ve ferah bir şekilde sürdürebilir. Görülmüş olan bu rüya rüyanın sahibi için gerçek yaşantısında bir şanstır ve bu rüya sonrasında gelecek olan ganimeti rüya sahibi mantıklı bir şekilde harcamaz ise şans uzun bir süre bu kişiye uğramaya bilir ve kişi yaptığı yanlış harcamalar sonucunda pişmanlık duyabilir.
 
Aynı zamanda rüyada alışveriş yapmak görmüş kişi eğer gerçek hayatında bir toplu paraya ulaşırsa bu paranın bir kısmını gariban, aç ve bitkin kimselere el uzatmak için harcar ve içinden gelerek onlara merhamet eli uzatıp biraz olsun o yoksul kimselerin rahata erişmesine vesile olur ise elindeki paranın bereketi artacak ve oldukça sevap işleyecektir. Unutulmamalıdır ki Allah paylaşan, merhametli ve çevresine yardım eli uzatan kullarını sever.

 
 
Bazı rüya alimleri için ise rüyada alışveriş yapılmış ise bu kişi gerçek yaşantısında toplu para yerine bir mal mülk sahibi de olabilir. Rüya sahibi kişinin uzun bir zamandır arzuladığı ancak durumunun yetersiz olmasından ötürü sahip olmadığı bir şeyin sahibi olabilir. Bu şey ; araba, ev veya değerli bir ev eşyası olabilir.

 

Rüyada Alışveriş Yaparken Kaybolmak

Rüyada alışveriş yaparken kaybolmak rüya alimlerince pek hayra yorumlanmaz. Rüyada alışveriş görmek her ne kadar iyi bir rüya olarak bilinse de rüyada alışveriş yaparken kaybolmak rüyası kötü bir rüya olarak bilinir ve tefsiri şu şekildedir: Eğer rüya sahibi rüyasında alışveriş yaptığını görürken bir anda kaybolduğunu görmüş ise bu kişinin gerçek hayatında elinin çok açık olduğunu, harcamalarına dikkat etmediğini ve zaman zaman maddi yönden çok açıldığını gösterir. Eğer kişi bu şekilde yaşamaya ve bu alışkanlıklarına devam edip har vurup harman savurur ise yakın bir zamanda maddi sıkıntı içine düşeceği ve bu sıkıntı ile uzun yıllar boğuşmak zorunda kalacağına delalet eder. Bu yüzden bu rüyayı gören kimseler gerçek hayatlarında harcamalarına çok dikkat etmeli ve eli bol yaşamamaya özen göstermelidir.

 
 
Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz
rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 
 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments