Rüyada Alıç Görmek

Rüyada Alıç Görmek

 
Alıç rüya tefsirleri içinde oldukça önemli bir kelime olarak görülmek ile birlikte alıcın rüyasının görülmesi alimler tarafından “pek hayırlı rüya” olarak tabir edilir. Rüyada görülen alıç kişinin uğraşta bulunduğu mesleğinde oldukça başarılı olacağına gözle görülür bir performans artışı göstererek çevresi tarafından dikkat çekeceğine, başarıyı yakalayacağına ve insanların kendisine bakarak imrenmesine delalet eder. Kişinin uğraştığı iş ne ise bu işte başarıyı temsil eder.
Her şekilde iyi bir rüya olarak bilinir. Eğer rüya sahibi kişi bir öğrenci ise bayağıdır zorlandığı bir dersin sınavından yüksek bir not alınmasına ya da soğuk durduğu ve bir türlü ısınamadığı, arasının olmadığı bir derse ya da konuya ısınacağına ve o konuya hakim olacağına delalet eder.
 
Kişi rüyasında alıç gördükten sonra gösterdiği çaba ile çevresi tarafından kıskanılacak ve onların kem gözlerinin bakışlarına maruz kalacaktır. Her kim böyle bir rüya gördükten sonra iş hayatında veya uğraş verdiği şeyde yükseliş sağlayıp başarı elde ederse nazar boncuğu takması onun için hayırlı olur.  Çünkü nazar boncuğu bu kişilerin kem bakışlarından rüya sahibini korur ve kem gözlerin nazar boncuğuna takılmasını, rüya sahibine nazarın değmemesini sağlayabilir.
 
 

Rüyada Alıç Yemek

 
Rüyada alıç yemek de rüya alimleri tarafından hayra yorumlanır. Çünkü rüyada görülen alıç her şekilde iyi bir rüya olarak kabul edilir. Rüyada alıç yenmesi şifa bulmaya delalet eder. Eğer kişinin bir hastalığı var ise bu kişi yakın bir zamanda bu hastalıktan kurtulacak ve eskisinden daha sağlıklı bir vücuda kavuşacak demektir. Eğer rüya sahibi kişinin bir sağlık problemi yoksa ev hanesinden bir kişinin yakın bir zamanda iyileşeceğine de delalet gösterebilir.
Kısacası rüyada alıç yemek sağlığa ve sıhhate yorumlanır. Aynı zamanda uzun ve sıhhatli bir yaşama da işaret eder.
 
 

Rüyada Alıç Toplamak

 
Rüyada alıç toplamak görmek genel olarak hayırlı bir rüya olarak bilinir ve rüya alimlerinin tamamı tarafından çevreye nur saçmak olarak tefsiri uygun görülür. Her kim rüyasında kendisini alıç toplarken görmüş ise bu kişi çevresi tarafından itibar sahibi olacak, güvenilir bir kişilik ve olgun karakterde bir insan olacak demektir. Halkın içinden kişilerin kişisel sorunlarında rüya sahibine danışacak olmalarına, sorun ve sıkıntılarda rüya sahibinin kapısını çalacaklarına ve rüya sahibi kişinin de çevresinde nasihat ve öğütlerde bulunacağına delalet eder.

Bu rüyanın gerçek hayatta karşılığını bulması kişinin yaşının kemale ermesi ile gerçekleşmesi olasıdır.

 
 
Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuz
rüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

 
 

 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments