Rüyada Alay Edilmek

Rüyada Alay Edilmek

 
Rüyada alay edilmek ; rüya alimlerince kişinin içinde kalmış duygularına ve anlık ruh haline yorulur. Rüya sahibi kişinin gündelik hayatında istediklerini bir türlü başaramamasına, çevresine karşı kendisini ispatlayamamış gözükmesine ve çevresindeki insanların onu ciddiye almıyormuş hissine kapıldığından dolayı görülmüş bir rüya olma olasılığı bir hayli yüksektir. Bu kişi insanlara kendini anlatmakta zorluk çeker ve gerçek hayatında bu durum rüya sahibi kişiyi oldukça derinden etkiler.
Bu rüyanın görülmüş olmasının asıl amacı : kişinin ayağa kalkması gerektiğini belirtmektir. Kişi gücünü toparlamalı ve çevresine karşı dimdik ayakta durmalıdır, bunun zamanı gelmiştir. Şans ve uğur bu kişi ile beraber olacaktır. Hiçbir zaman ümitsizliğe kapılmamalı ve hakkın peşinden koşmalıdır, Allah hak yolunda mücadele edenleri sever.

 

Rüyada Alay Etmek

 
Rüyada alay etmek rüya alimi hocaları tarafından pek hayra yorulmasa da korkulacak bir rüya değildir. Gündelik hayatta zor durumda olan kişilerin varlığına delalettir. Bu kişiler yardıma muhtaçtır ve rüya sahibi kişinin çevresinde bulunmaktadır. Eğer rüya sahibi kişi o insanlara yardım etmeyi es geçip kendi tıynetinin peşinden koşar ise rüya sahibini olumsuz, kötü bir dönem beklemektedir. Ancak rüya sahibi bu kişilere yardım eli uzatır ve onları huzura kavuşturursa rüya sahibini gelecekte bereket ve sıhhat beklemektedir. Allah paylaşan, yardımsever ve merhametli kullarını sever. Her kim bencil yaşarsa bu onun için pek hayırlı olmaz.

 

Rüyada Alay Edilen Birisini Görmek

 
Rüyada alay edilen birisini görmenin tabiri çevrenizde yardıma muhtaç olan birilerinin varlığına işarettir. Bu kişiler rüya sahibinin yardımına muhtaç kimselerdir. Rüya sahibi o kişileri bulup onlara yardım eli uzatırsa onu hayırlı bir süreç bekler ve onun için hayırlısı olur.

 

 

 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuzrüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.
 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments