Rüyada Alabalık Görmek

Rüyada Alabalık Görmek

 
Rüyada alabalık görmek rüya alimleri tarafından oldukça hayra yorulur. Bu rüyanın tefsiri genel olarak maddiyat ile alakalıdır. Rüya sahibi kişinin eline iyi miktarda para geçeceğine ve bu kişinin maddi yönden oldukça rahatlayacağını, ferahlayacağını işaret eder. Eğer rüya sahibi kişi çalışıyorsa iş yerinde bir başarısından ötürü eline iyi bir kazanç geçebilir, eğer rüya sahibi kişi çalışmaya uygun değilse veya çalışmıyorsa ummadık bir yerden eline toplu para geçecek ve bu toplu para kişinin borçlarını ödeyip omuzundan yükleri atmasını sağlayıp ferahlık yaratacak demektir. Kısaca rüyada alabalık görmek bolluk, bereket ve maddi yönden rahatlamayı temsil eder. Ancak her kim rüyasında alabalık gördükten sonra parayı elde ederse böbürlenmemeli ve insanlara yukarıdan bakmamalıdır. Çünkü Allah böbürlenen kişiyi ve insanlara yukarıdan bakanları sevmez, bunun yerine alçak gönüllü, temiz ahlaklı ve yüreğinde merhamet ve şefkat olan kimseleri sever. Sonuç olarak bu rüya sonrası rüya sahibinin eline iyi miktarda bir meblağ geçebilir ve bu kişi üzerine yük olan borç harçlarından kurtulup rahata erebilir.

 

Rüyada Alabalık Yakalamak : rüya alimlerince hayra yorulur ve gönül işlerinde güzel şeylerin olabileceğinin müjdesidir. Aynı zamanda uzaklardan alınacak güzel haberi de müjdeler. Bu haber rüyayı gören kişi için oldukça hayırlı bir vesile ile sonuçlanacaktır.
 
Rüyada Alabalık Yemek : Rüyada yenen alabalık gelecekte yaşanacak hayırlı bir olaya delalet eder. Bu kişi ailesinden veya en yakın çevresinden yardım alarak hayırlı bir iş yapacak ve çevresi tarafından sevilecek demektir.
 
Rüyada Alabalık Pişirmek : Rüyada pişirilen alabalık gelecekte yaşanması muhtemel bir olayın rüya sahibi kişinin çevresi tarafından engellendiğinin habercisidir. Eğer bu engeller olmasa rüya sahibi oldukça mutlu, mesut bir hayat sürecektir fakat engellemelere maruz kaldığı için bu olay bir türlü gerçekleşmez ve rüya sahibi de amacına bir türlü kavuşamıyor demektir.
 
Rüyada Alabalık Avlamak : Rüya yorumcularına göre hayra ve kısmete yorulur ve gönül işlerinde güzel işlerin gerçekleşmesini temsil eder. Aynı zamanda yakın bir zamanda alınacak bir haberi de müjdeler. Bu haber rüyayı gören kişi için oldukça güzel bir vesile ile sonuçlanacaktır.

 
 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuzrüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.
 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments