Rüyada Akvaryum Balığı Görmek

Rüyada Akvaryum Balığı Görmek

 
Rüyada akvaryum balığı görmek rüya alimlerince oldukça hayra yorumlanır. Her kim böyle bir rüya görmüş ise o kişinin bu zamana kadar bahtsız olan kısmeti açılacak ve talipleri artacak demektir. Rüyada akvaryum balığı görülmesi bolluk, bereket, kazanç, sağlık ve sıhhati işaret eder. Eğer görülen rüyadan sonra kişinin eli bollaşırsa ve maddi hazza ulaşırsa bu kişi asla ama kata böbürlenmemeli, çevresinde yardıma muhtaç kimselere el uzatmalı, onları yukarı kaldırmalıdır. Paylaşımcı olup yüreğindeki merhamet hissini kaybetmemeli Allah’ın güzel ahlakından ayrılmamalıdır. Her kim Allah’ın kendisine verdiği nimetleri paylaşmayı biliyorsa o kişi Allah’ın sevdiği kulu olur.

 

Rüyada Akvaryumda Ölmüş Balık Görmek

 
Rüyada akvaryum içinde ölmüş balık görmek rüya alimlerince pek hayra yorulmaz. Kötü şans ve başa gelecek üzücü bir olayı simgeler. Bu olay maddiyat ile ilgili bir kayıp olabilir ya da bir arkadaşın çirkin bir iftirası olabilir. Rüyada akvaryum içinde birden fazla ölü balık görmek ise üzücü bir dönemin başlayacağına alamettir. Ancak bu dönem geçicidir. Kişi sükunetini korursa rahata erecektir.

 

Rüyada Boş Akvaryum Görmek

 
Rüyada boş akvaryum görmek rüya alimleri tarafından hayra yorumlanmasa da normal bir rüya olarak bilinir. Tefsiri ise şu şekilde açıklanmaktadır:
İş hayatında ya da herhangi bir işe oldukça uğraş verilmesine rağmen o işin gerçekleşmeyecek olmasıdır. Emekler boşa gidecek ve o iş ile alakalı istenen başarı gerçekleşmeyecek şeklinde yorumlanır.

 

Rüyada Akvaryumdaki Balığı Yemek

 
Rüyada akvaryumdaki balığı yemek rüya alimlerince uyarı maksatlı görülmüş bir rüyadır. Her kim rüyasında akvaryumun içindeki balığı yiyorsa o kişinin bu ara sağlığına, yediğine içtiğine dikkat etmesi hasıl olunur. Kısa zamanda bir sağlık sorunu yaşanabilir ancak ağır bir sağlık sorunu değildir. Rüya sahibi kişi bu dönemi dikkatli davranıp sağlığına yeterli özeni gösterirse bu durum da ortadan kalkar.

 

 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuzrüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.
 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments