Rüyada Aktör Görmek

Rüyada Aktör Görmek

 

Rüyada aktör görmek ; rüya alimlerince iki farklı çeşitle açıklanmaktadır;

1 – Rüyada görülen aktör sizin sorumluluk sahibi bir birey olduğunuzu yansıtır. Ve bu sorumluluk bilinci ile iş yerinde veya sosyal hayatınızda size verilen bir sorumluluğu yerine getirmek için uğraşırken çevrenizde size dost olarak görünen fakat art niyet güden maskeli insanların sizin o işi yapmanızı istememesi şeklinde yorumlanmaktadır. Bu kötü niyetli kişilerin maskeleri vardır ancak siz o maskeleri gözünüz ile göremezsiniz. Size karşı dost hüviyetindedir. Eğer rüya sahibi kişi dikkatli olursa işi başarı ile yerine getirebilir.
Aynı zamanda bu iş ile bağımlı ya da bağımsız olarak rüyasında aktör görmüş kimse kısa bir süre içerisinde kazanç elde edebilir ve bu kazanç kişiyi maddi yönden tatmin edecek bir seviyede olabilir. Kazanç olabileceği gibi kişinin ya da kişinin ailesinden, çevresinden birinin devlet dairesinde bir mevki, makam sahibi olacağı olasılığı da bulunmaktadır.

 

2- Rüyada görülen aktör rüya sahibinin ne kadar keyfe keder, rahat ve nahoş yaşadığının bir belirtisi olabilir. Bu kişi fani dünyanın sorun ve sıkıntılarını kafasına takmıyor hür ve özgür yaşamaya çalışıyor ve aynı zamanda hiçbir sorumluluk da almıyor demektir. Bu kişinin ömrü uzun olur ve çevresi tarafından anlaşılması zordur. Çevresinin genelde farklı gözler ile bakması ve arkasından gıybet yapması şeklinde de yorumlanır. Görülen bu rüya da kişinin arkasından çok fazla dedikodu, gıybet yapıldığının alameti olabilir.

 

 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuzrüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.


 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments