Rüyada Akşam Namazı Kılmak

Rüyada Akşam Namazı Kılmak

 
Rüyada akşam namazı kılmak rüya tabiri hocalarınca pek hayra yorumlanmaktadır. Disipline, azme, tutkuya, işe bağlılığa, kararlılığa yorulur.
Her kim rüyasında akşam namazı kılmış ise bu kişi kısa bir zaman önce bir iş alımında bulunmuş ve bu iş için oldukça uğraşmış veya halen uğraşıyor demektir. Rüya sahibi kişi bu işi başarı ile teslim edecek ve daha fazla iş alarak onları da imanı, kararlılığı ve sorumluluk bilinci sayesinde hakkı ile teslim edecek şeklinde de yorumlanır.
Bu kişi çevresi tarafından güzel ahlaklı insan olarak bilinir ve insanların güven duyduğu bir kişi olmayı başarmıştır. Yaşantısına böyle devam etmesi halinde Allah’ın rahmeti onun üzerinde olacaktır.
Rüyalar insanların iç dünyalarını da yansıtmaktadır, bundan dolayı her kim rüyasında akşam namazı kılmış ise bu kişinin içinde Allah’a olan özlem, Allah’a olan yakınlaşma isteği ve dinine olan bağlılığı da temsil ediyor manası taşır. Ancak fani hayattaki işe, kazanca dalıp çevremizde yardıma muhtaç kimseleri görmemezlik de yapmamamız gerekir. Allah’ın bize verdiği gözler ile her kimi yardıma muhtaç halde görürsek ona yardımcı olmak bir farzdır ve yerine getirilmesi gerekir. Kısacası dünya işlerine dalıp da yardıma muhtaç insanların üzerinden elimizi çekmemiz gerekir.

 
 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuzrüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.
 

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments