Rüyada Akrep Görmek

Rüyada Akrep Görmek

 
Rüyada akrep görmek : rüya alimleri tarafından pek hayra yorumlanmaz. Rüyadaki akrep sinsilik, fesatlık ve zarar vermek için fırsat kollayan düşmanı simgeler. Her kim rüyasında akrep görmüş ise bu kişi çevresine karşı dikkatli olmalı, gerekirse tanıdıklarını gözden geçirmeli ve onlarla münasebetini, hukukunu tekrar sorgulamalıdır. Çünkü bu rüyanın anlamı kişinin çevresinde onun kötülüğünü düşünen, boş anını kollayan ve mutluluğunu istemeyen birilerinin var olduğunu gösterir. Bu kötü niyetli insanlar sizlere iyi gözükerek güven kazanır ve iyice aranıza girer fakat yüzlerinde görünmeyen bir maske takılıdır. Akşamları başlarını yastığa koyduklarında size yapılacak kötülükleri planlarlar. Her kim rüyasında akrep görmüş ise bu kişi ailede iyice güvendiği birine konuyu danışmalı ve ailenin içine girmeye çalışan, aile sırlarını öğrenmeye çalışan bu art niyetli kişileri bulup temizlemelidir.

 

Rüyada akrep görmek ile ilgili diğer ayrıntılar ise şöyle ;

 

Rüyada akrebi üzerinde ya da yatağında görmek düşmanının oldukça yakınında olduğunu gösterir. Ummadığı kişiler rüyayı gören kişinin kötülüğünü istiyor olabilir. Dikkat etmek gerekir.
 
Rüyada iç çamaşırda akrep görmek evli ise eşinin bekar veya dul ise partnerinin cinsel hazza ulaşmadığı ve bu sebepten dolayı sorunları olduğuna delalet olabilir. Böyle bir rüya görülmesi halinde partnere ya da eşe konu açılmalı, sakin ve güzelce konuşulup bu sorun çözülmelidir.
 
Rüyada akrep yemek hayra yorumlanmaktadır. Rüyada yenen akrep düşmanın bulunup bertaraf edildiğine veya oldukça yakın olunduğuna delalet gösterir. Eğer akrep pişirilip yeniliyorsa yakınlardaki düşman tarafından kazanç elde edildiği veya edileceği şeklinde yorumlanır. Bu kazancın haram veya helal olmasına dikkat edilmelidir.

 

Rüyada Akrep Soktuğunu Görmek

 
Rüyada akrep soktuğunu görmek korkulacak bir rüya olmadığı şeklinde yorumlanır. Bir defaya mahsus ciddi bir kazanç veya kısa süreli haz yaratacak alınacak olan bir müjdeyi temsil eder. Genel olarak iyi bir şeye yorumlanır ancak bu şey kısa bir süre için geçerliliğini koruyacak demektir. Eğer kazanç elde edilecekse bu kazançtan gelen para hızlı bir şekilde eriyecek de demektir. Aynı zamanda rüyada akrep sokulması rakibinizin ya da düşmanınızın hamle yapmaya hazırlandığı şeklinde de yorumlanabilir. Ancak korkulacak bir şey yoktur.

 

Rüyada Akrep Öldürmek

 
Rüyada akrep öldürmek rüya alimlerince pek hayra yorumlanmaz. Rüya sahibi kişi ummadığı bir zamanda kötü bir olayla karşılaşabilir ve üzüntü yaşayabilir. Aynı zamanda stresli bir dönemin de habercisi olabilir. Bu dönemde rüya sahibi kişi keder ve kahır yaşayabilir ve canı oldukça sıkılabilir. Ancak unutmamak gerekir ki bu dönem bitecektir ve yaşanan üzüntü de son bulacaktır. Yapılması gereken ise böyle bir döneme girildiğinde sakin kalmak ve isyan etmemektir. Allah isyan eden kullarını sevmez. Bundan dolayı kötü zamanların geçmesini beklemek, dua etmek ve mantıklı davranıp bu dönemi bitirmeye yönelik olumlu adımlar atmak rüyayı gören kişinin lehine olacaktır.

 

Rüyada Birden Fazla Akrep Görmek

 
Rüyada çok sayıda akrep görmek rüya alimlerince düşmanların çokluğunu delalet eder. Her kim böyle bir rüya görmüş ise sevmeyeni ve kötülüğünü isteyen çok kişi var demektir. Rüyayı gören kişi dikkatli davranmalı ve atacağı adımları iyi belirlemelidir. Herkese güvenmemeli ve herkesin işine koşturmamalı. Aksi takdirde kendisini üzecek bir süreç yaşayabilir, keder ve üzüntüye teslim olabilir manasına gelmektedir.

 

Rüyada Elbise Üzerinde Akrep Görmek

 
Rüyada elbise üzerinde görülen akrep rüya alimlerince hiç hayra yorumlanmaz. Rüya sahibi kişi belirli bir zaman aralığında ailesinden kötü muamele görecek, dışlanacak veya zorluk çekecek anlamı taşır. Eğer rüya sahibi kişi evli ise ve çocukları varsa çocukları tarafından yapılacak yanlış bir davranış rüyayı gören kişiyi etkileyebilir, dışarıya karşı mahcup durumda bırakabilir. Veyahut evlatları tarafından dışlanabilir, kötü söz işitebilir demektir.

 

 

Yazımız içerisinde rüyanızın yorumunu bulamadıysanız Ana Sayfamızdan “Rüya Gönder” butonuna tıklayarak görmüş olduğunuzrüyayı bize yazabilir hocalarımızdan tefsirini öğrenebilirsiniz.

Rüyanızın Yorumu

Rüya Tabirleri Cc

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

Bildir
avatar
wpDiscuz

Comments

comments